کد خبر:148297
پ

عروسی که زنان جهان را به نکاح با داعش دعوت می‌کند! +تصاویر

عروس تروریست لقبی است که این روزها در شبکه های اجتماعی بسیار معروف شده است.

به گزارش خرداد نیوز، این صفت متعلق به دختر مالزیایی با نام مستعار شمس است که برای پیوستن به مجاهدین داعش از کشور خود مالزی به سوریه آمده است.وی دارای حساب کاربری در فیس بوک است و هر روز اتفاقات رخ داده را در این حساب به اشتراک می گذارد.

شمس دختر ۲۶ ساله مالزیایی که دارای تحصیلات پزشکی است با هدف معالجه مجاهدین داعش به سوریه سفر کرده است و ظاهرا از این سفر راضی است و تنها دغدغه خود را دلتنگی برای خانواده می داند.

به گزارش العربیه، هفته گذشته وی در صفحه فیس بوک خود خبر ازدواج خود را با ابو البراء که یک مغربی است منتشر کرد و عکسهای مراسم خود را انتشار داد.وی ضمن انتشار این عکسها ازدواج با یکی از مجاهدان را باعث سعادت می داند و افتخار می کند که یکی از زنان این مجاهد مغربی است.

اما به نظر می آید مهمترین مشکل وی در حال حاضر نداشتن زبان مشترک با همسر خود است با توجه به اینکه وی به زبان های مالی،اردو و انگلیسی مسلط است اما همسر جدید وی فقط به عربی مسلط است.
اما اخیرا در پست های  جدیدی که می گذارد گویا توانسته این مشکل را از طریق یکی از هوو هایش حل کند.
در یکی دیگر از عکسهایی که وی در پست خود گذاشته است از دختران دعوت می کند که به ازدواج افراد مجاهد در بیایند. در متن انگلیسی که زیر عکس نوشته شده است اینطور بیان شده که با کسی ازدواج کن که می دانی ارزشهای اخلاقی تو را به بالاترین سطح می رساند و تو را همیشه و در هر زمان به یاد خدا می اندازد.
وبلاگ ها و سایت های زیادی از سوی گروه داعش برای جذب نیرو ایجاد شده است و در شبکه های اجتماعی نیز این گروه با قدرت به فعالیت خود ادامه می دهد و به باور کارشناسان آی تی و اجتماعی آلمانی تمام این فعالیتها با برنامه ریزی پیش می رود و با توجه به آمار جذب اینترنتی افراد می توان گفت که این گروه کاملا موفق بوده است و با وجود آنکه تمام شبکه های دنیا اخبار منفی این گروه را پوشش می دهند اما  کارشناسان اجتماعی این گروه با ایجاد یک وبلاگ یا یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی تمام این تبلیغات را علیه خود خنثی می کنند.
دیدگاه کاربران 5 دیدگاه
 • مهدي ۲۷ دی ۱۳۹۳ / ۹:۳۵ ب.ظ
  0 0

  ای جاهل نادان
  داعش با فریب و نیرنگ و استفاده از جهالت زنان عرب آنها را به بردگی مدرن می کشد

 • مجید مشهدی ۲ بهمن ۱۳۹۳ / ۱۰:۵۸ ب.ظ
  0 0

  از کجا معلوم است که این عروس پنهان شده مرد است یا زن . این گروه حرامزاده که به هیچ زن و دختری از آوارگانی که بدست خودشان انجام دادند رحم نکردند آیا شایسته این دعوت به حرامزادگی بیشتر نیست …….

 • zakariia ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ / ۸:۰۶ ب.ظ
  0 0

  مجاهدان داعش ؟؟؟؟ یعنی چه اینا یه مشت تروریستند

 • شاپور ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ / ۴:۵۶ ب.ظ
  0 0

  واقعا جای تاسف داره دختری با تحصیلات پزشکی تن به بردگی بربریت و وحشیگری میدهد .
  واقعا دنیا به کدام سو می رود .

 • کیان ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ / ۱۰:۳۲ ق.ظ
  0 0

  دو عکس بالا با هم تفاوت داره مثل اینکه این خانم به اصطلاح روشنفکر تحصلیکرده همزمان با دو نفر ازدواج کرده و بقیه را هم به اینکار تشویق میکند به قول منافقین که میگویند هدف وسیله را توجیه میکند هر کاری را برای رسیدن به اهداف شوم خود انجام میدهند درست مثل جد بزرگ این وحشیها که مسعود رجوی بود که زن ابریشمچی را از او هدیه گرفت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری