کد خبر:15322
پ

اظهارات سرمربی اسپورتينگ خيخون در مصاف با بارسلونا

بريسيادو، سرمربي اسپورتينگ خيخون پيش از رويارويي با بارسلونا گفت که تيمش مي‌خواهد همچون فصل گذشته شاگردان گوارديولا را اذيت کند. در هفته هفتم لاليگا بارسلونا به مصاف اسپورتينگ خيخون مي‌رود. مانولو بريسيادو، سرمربي اسپورتينگ خيخون درباره اين ديدار که در ورزشگاه ال مو لينون برگزار مي‌شود، گفت که تيمش مي‌خواهد همچون فصل گذشته بارسلونا […]

بريسيادو، سرمربي اسپورتينگ خيخون پيش از رويارويي با بارسلونا گفت که تيمش مي‌خواهد همچون فصل گذشته شاگردان گوارديولا را اذيت کند.

در هفته هفتم لاليگا بارسلونا به مصاف اسپورتينگ خيخون مي‌رود.

مانولو بريسيادو، سرمربي اسپورتينگ خيخون درباره اين ديدار که در ورزشگاه ال مو لينون برگزار مي‌شود، گفت که تيمش مي‌خواهد همچون فصل گذشته بارسلونا را متوقف کند.

وي افزود: ما مي‌خواهيم در اين ديدار رقابت‌ خوب و پاياپايي داشته باشيم، رابطه‌ام با گوارديولا، سرمربي بارسلونا بسيار خوب است. او در اين ديدار از چهار مدافع استفاده مي‌کند، چرا که از اين ديدار بسيار مي ترسد. مي‌خواهيم در اين ديدار در نهايت طراوت بازي کنيم.

سرمربي اسپورتينگ خيخون در ادامه به ستايش از سسک فابرگاس، بازيکن جديد بارسلونا پرداخت و اظهار کرد: اگر درباره فرگوسن از من سوال شود،‌ نمي توانم چيزي درباره‌اش بگويم، چرا که او در زمين هر کاري را که بخواهد انجام مي‌دهد.

در جدول رده بندي اسپانيا اسپورتينگ خيخون از پنج بازي خود تنها يک امتياز کسب کرده است و در انتهاي جدول قرار دارد. اين در حالي است که بارسلونا ۱۱ امتيازي است و بعد از رئال بتيس ۱۲ امتيازي در رده دوم قرار دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری