کد خبر:161079
پ

کار نیکو کردن از پر کردن نیست …

موهبات و معضلات آسفالت کلانشهر رشت زیر ذربین نقد افکار عمومی قرار گرفت .

این روزها شهر رشت شاهد بر تن کردن رختی نو بر پیکر خویش می باشد …آسفالت!
سالیان درازی است خیابان های شهر جزء برای ترمیم و لکه گیری مختصر ، پوشش کامل و جامعی به خود ندیده است همزمان با روی کار آمدن دکتر سید محمد علی ثابت قدم شهردار جوان ، شاهد روکش سراسری آسفالت در برخی معابر اصلی شهر هستیم که این مهم فی الذاته حرکتی بسیار پسندیده و مطابق با نیاز روز شهر می باشد .
از آنجایی که همیشه هر کار نیکو کردن از پر کردن نیست! پوشش جدید می تواند در کنار عدم رعایت استاندارد های لازم درمان کامل درد نبوده و به عنوان یک مسکن عمل نماید که بر همین اساس در ادوار گذشته ی شهر شاهد آسفالتی مناسب برای عبور و مرور نبوده ایم و همواره این معضل نه تنها برای مردم شهر رشت بلکه برای مسافرانی که به این دیار رهسپار می شوند نیز جای بسی تعجب بوده است .
از جمله این معضلات می توان به هم طراز نبودن سطح خیابان ها ، وجود دریچه های ورودی شبکه های زیرزمینی در قلب خیابان ، خرابی سطح آسفالت در کنار پروژه های عمرانی دیگر ، شکافتن مکرر سطح جاده برای نصب و احداث خطوط لوله به علت نبود هماهنگی بین سازمان های خدمات شهری ، یکسان بودن رنگ سرعت گیرها با رنگ سطح خیابان و ساخت آنها با جنس آسفالت اشاره کرد .
خبرآنلاین/بی شک نباید به راحتی از کنار این طرح که در جایگاه خود ارزش والایی برای شهر در بر دارد گذشت حال با توجه به نکات فوق می توان از ابتدای شروع این طرح نسبت به حل معضلات بالقوه ای که قابل شناسایی و برطرف نمودن است کوشا بود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری