کد خبر:175521
پ

«خورشید کاروان» به برج میلاد می‌رود

نمایش «خورشید کاروان» در بیست و پنجمین سال متوالی اجرای خود، در برج میلاد تهران میزبان علاقه مندان مکتب عاشورایی حضرت امام حسین(ع) خواهد بود.

به گزارش افق نمایش «خورشید کاروان» در بیست و پنجمین سال اجرای متوالی خود با همکاری و پشتیبانی شهرداری تهران و برج میلاد از ۹ آذرماه در مرکز اصلی همایش‌های بین المللی برج میلاد همه روزه از ساعت ۱۹:۳۰ به مدت سیزده شب تا ۲۱ آذر به روی صحنه خواهد رفت.

khorshid

این اثر ملی براساس نمایش هیهات شاهکار زنده یاد ابوباسم حیادار و با بازنویسی مهدی متوسلی می باشد که در بیست و پنجمین  سال اجرای خود شاهد نقش آفرینی جلیل فرجاد، کرامت رودساز، اسدالله بابایی، فرهاد بشارتی ، مهدی امینی و کارگردانی محمود فرهنگ و همچنین گروه همسرایی  به سرپرستی محمد سراج می باشد.

«خورشید کاروان» با بهره گیری از داستان مشهور دیر راهب به واقعه پس از عاشورا می‌پردازد که تاکنون در سالیان متوالی اجراهای خود در شهرهای مختلف کشور و همچنین اجراهای کشورهای دیگر نظیر  انگلیس، هلند و امارات میزبان قریب به یک میلیون و دویست هزار  نفر از علاقه‌مندان اهل بیت (ع) بوده است.

حضور ۱۲ ساله زنده یاد انوشیروان ارجمند در نقش راهب مسیحی از نقاط برجسته اجرای این نمایش در طول سالیان گذشته خود بوده که جلیل فرجاد امسال نقش آفرینی راهب مسیحی را برعهده گرفته است.

همچنین علاقه مندان به این اثر ملی می توانند برای انجام هماهنگی‌های لازم بازدید با شماره‌های ۳-۶۶۴۸۵۳۱۲ تماس حاصل فرمایند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری