کد خبر:202748
پ

هزینه کردن ۲ میلیارد از بودجه وزارت علوم در ستاد جلیلی کذب است/ از صادقی شکایت می‌کنیم

مسئول ستاد سعید جلیلی در انتخابات سال ۹۲ در کاشان با تکذیب ادعای محمود صادقی درباره هزینه شدن ۲ میلیارد از پول بورسیه‌های وزارت علوم در ستاد جلیلی گفت: از آقای صادقی می‌خواهیم تا هر سند و مدرکی در این باره دارند منتشر کند.

خبرگزاری فارس: هزینه کردن 2 میلیارد از بودجه وزارت علوم در ستاد جلیلی کذب است/ از صادقی شکایت می‌کنیم

فرامرز ظفرمند مسئول ستاد سعید جلیلی در انتخابات سال ۹۲ در کاشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس،‌ با تکذیب ادعای محمود صادقی درباره هزینه شدن ۲ میلیارد از پول بورسیه‌های وزارت علوم در ستاد جلیلی گفت: از آقای صادقی می‌خواهیم تا هر سند و مدرکی در این باره دارند منتشر کنند تا سیه رو شود هر که در او غش باشد.

وی با بیان اینکه عده‌ای برای رد گم کردن در افکار عمومی بدون هیچ سند و مدرکی به هر که می‌خواهند تهمت می زنند و هر ادعایی را بدون مستندات مطرح می‌کنند، گفت: آقای صادقی برای ادعای خود اگر کوچکترین سند و مدرکی داشت آن را بسیار زودتر از این ارائه می کرد و حالا که صرفا با یک ادعای سیاسی فاقد سند تلاش کرده تا افکار عمومی را منحرف کند، ما از ایشان شکایت می‌کنیم تا در دادگاه به ادعای وی رسیدگی شود.

به گزارش فارس، محمود صادقی نماینده تهران و عضو فراکسیون امید در توییتر خود مدعی شده بود که در سال ۹۲ دو میلیارد از هزینه وزارت علوم در ستاد کاشان سعید جلیلی خرج شده بود.

طبق گزارش رسمی دفتر جلیلی، در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ ستاد سعید جلیلی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده بود هیچ گونه کمک مردمی حتی به اسم افراد نیز پذیرفته نمی‌شود.

در اولین بیانیه رسمی شورای هماهنگی ستادهای مردمی سعید جلیلی (حیات طیبه) در خرداد ۹۲ به نقل از جلیلی آمده بود: اگر قرار است کمک مالی به ستاد بشود دقت شود که بدون توقع باشد. در تهران هر کسی که قصد کمک مالی دارد به حساب معرفی شده در سایت پولی واریز می‌کند بدون اینکه فیشی دریافت کند یا اسمی از آن در میان باشد، تا بعد توقعی نداشته باشد. خودتان را وام دار هیچ کس نکنید. هر کسی می‌خواهد بدون توقع و چشم داشت کمک کند، اگر نه، کمک مالی‌اش را قبول نکنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری