کد خبر:203753
پ

بررسی عملکرد قرارگاه خاتم در کمیسیون عمران/حضور گزینه پیشنهادی وزارت ورزش در این کمیسیون

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از بررسی عملکرد شهرداری‌ها و همچنین قرارگاه خاتم الانبیا با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و همچنین سردار عبداللهی خبر داد.

بررسی عملکرد قرارگاه خاتم در کمیسیون عمران/حضور گزینه پیشنهادی وزارت ورزش در این کمیسیون

 صدیف بدری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جزییات جلسه امروز یک شنبه(۹ آبان ماه) کمیسیون عمران مجلس، گفت: در این جلسه دعوت از خندان‌دل معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها جهت استماع گزارش‌عملکرد و تببین برنامه‌های آتی با حضور دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور انجام شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این جلسه معاون وزیر راه و شهرسازی از ارسال لوایحی برای رفع مشکلات پیش روی شهرداری ها به مجلس خبر داد.

وی همچنین با اشاره به دستور کار دیگر کمیسیون عمران مجلس، ادمه داد: در این جلسه دعوت از سردار عبدالهی فرماندهی قرارگاه خاتم‌الانبیاء جهت استماع گزارش عملکرد و همچنین طرح های عمرانی در دست اجراء صورت گرفت.

بدری با یادآوری تجربه موفق قرارگاه خانم الانبیا، گفت: بسیاری از پروژه های در دست اجرا از سوی این قرارگاه در مرحله خوبی از پیشرفت فیزیکی قرار دارند و با وجود محدودیت های مالی ادامه فعالیت در پروژه های عمرانی رخ داده است.

وی یادآور شد: دولت به قرارگاه خاتم الانبیا بدهکار است در این جلسه مقرر شد با کمک مجلس این بدهی پرداخت شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حضور سلطانی فر گزینه پیشنهادی وزارت ورزش در کمیسیون متبوعش برای ارائه برنامه های آتی این وزارتخانه خبر داد.

کلیدواژه : صدیف بدری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری