کد خبر:206637
پ

وزیر ارتباطات: دولت حامی و مشوق سرمایه‌گذران است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دولت حامی و مشوق سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان برای باز کردن بازارهای خارجی است و به کارآفرینان، تجار و بازرگانان جهت صادرات کمک می‌کند.

به گزارش افق نیوز، محمود واعظی عصر امروز در جمع خبرنگاران در خصوص صادرات کشور اظهار داشت: تا زمانی که بازار تولیدات داخلی تنها ایران باشد، نمی‌توان انتظار افزایش کیفیت تولید را داشت.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: زمانی که تولیدکنندگان ایران وارد فضای کشورهای دیگر می‌شوند، باید برای ماندن در فضای رقابتی تولیدات خود باید محصولات با کیفیت و ارزان تولید کنند و چنین کالایی کالای اقتصادی می‌گویند.

وی با بیان اینکه صادرات جزیی از سیاست‌های جدی دولت است، گفت: امروز موانع و تحریم‌ها برداشته شده است و همین صادرات از اهداف اساسی دولت است.

این مسئول اضافه کرد: وزارت ارتباطات ایران مسئول کمیسیون اقتصادی کشورهای روسیه، ترکیه، مالزی، امارات، اندونزی و فیلیپین را برعهده دارد.

واعظی ضمن تاکید به اینکه هرکدام از کشورهای ذکر شده، مزیتی برای لرستان هستند، به سرمایه‌گذاری کشور هلند در گلخانه خرم‌آباد اشاره کرد و افزود: محصولات این سرمایه‌گذاران هلندی به کشور روسیه صادر می‌شود و علاوه بر آن یک علم جدید وارد استان می‌شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان یادآور شد: دولت حامی و مشوق سرمایه‌گذران و تولیدکنندگان برای باز کردن بازارهای خارجی است و به کارآفرینان، تجار و بازرگانان جهت صادرات کمک می‌کند.

منبع: فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری