کد خبر:206989
پ

سردار غیب‌پرور: من اهل تعارف نیستم /بسیج اهل تعامل است

رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین گفت:‌ باید در سطح راهبردی رابطه اقشار مختلف بسیج را با یکدیگر تقویت کنیم.

سردار غلامحسین غیب‌پرور عصر امروز در مراسم معارفه‌اش که با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران برگزار شد، گفت: هیچ وقت فکر نمی‌کردم خطاب مولای خود باشم و به خاطر این مهم از خداوند سپاسگذارم؛ همچنین از فرمانده عزیز و بصیرم سرلشکر جعفری که به بنده اعتماد کردند، تشکر می‌کنم.به گزارش افق نیوز، وی با بیان اینکه سردار نقدی زحمات زیادی در بسیج کشیده است، گفت: من شهادت می‌دهم که برادر عزیزم سردار نقدی اهل صبر و اخلاق نیکوست، شهادت می‌دهم که ایشان اهل تلاش بی‌وقفه در بسیج بوده و شهادت می‌دهم ایشان انقلابی و حقیقتا ذوب در ولایت بوده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به حضور خود در قرارگاه امام حسین(ع) تأکید کرد: من اهل تعارف نیستم، اما به قرارگاه امام حسین(ع) آمدم تا به رفیقانم بپیوندم، اما جا ماندم و امروز حضرت آقا به بنده امر کردند که نوکری بسیجیان را در سطح وسیع‌تری دنبال کنم که امیدوارم این مهم را به خوبی محقق کنم.

وی با اشاره به انتظارات مقام معظم رهبری که در حکم انتصاب او آمده است، اظهار داشت: باید در سطح راهبردی رابطه اقشار مختلف بسیج را با یکدیگر تقویت کنیم و مثلا بسیج دانشجویی با یکدیگر در سراسر کشور ارتباط داشته باشند و مجمع‌الجزایر نباشند، البته خدا شاهد که منظورم این نیست که تا به حال این‌طور بوده، بلکه منظورم تقویت این موضوع است.

سردار غیب‌پرور با اشاره به اینکه بسیج نیازمند آسیب‌شناسی مستمر است گفت: بسیج اهل تعامل است و بسیج با همه دستگاه‌هایی که در چارچوب فرامین مقام معظم رهبری و ارزش‌های انقلاب عمل می‌کنند، تعامل خواهد کرد و اصلا بسیج برای همین‌هاست، بسیج آمده تا پتانسیل مردمی را در دفاع از انقلاب به کار بگیرد.

وی تصریح کرد: ما امروز به پشتوانه بسیج در چهار جبهه حضور داریم و اگر امروز بنده یا سردار نقدی در مقابله با جریان ضدانقلاب و جریان انحرافی حرفی می‌زنیم، این به پشتوانه انقلاب اسلامی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به تقویت و کیفی‌سازی طرح صالحین اشاره کرد و گفت: این طرح قابل قبول و خوب بود که شروع شد، اما باید تقویت و کیفی‌سازی شود تا انشاءالله به حد مطلوب خود برسد.حکم انتصاب سردار غیب‌پرور از سوی سرلشکر جعفری و سردار شیرازی به وی اهدا شد.

گفتنی است، مراسم تودیع سردار محمدرضا نقدی و معارفه سردار غیب‌پرور رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین با حضور سردار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار شیرازی رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا، سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه، محمدحسین صفارهرندی، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای معاون اول رئیس قوه قضائیه و برخی دیگر از فرماندهان عالی سپاه و بسیج در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

در این مراسم حکم انتصاب سردار غلامحسین غیب‌پرور به عنوان رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین از سوی سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه و سردار شیرازی رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا به وی اهدا شد.

منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری