کد خبر:208381
پ

اختصاصی/دستگاه‌های مربوط به الکترونیکی شدن انتخابات هفته آینده در مجلس بررسی می‌شود/ برگزاری جلسه با شورای نگهبان در دسنور کار هیئت

عضو هیئت نظارت بر انتخابات از بررسی و بازدید این هیئت از دستگاه‌های مختص الکترونیکی شدن انتخابات طی هفته آینده خبر داد.

“فرهاد تجری” عضو هیئت نظارت مرکزی بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس افق نیوز، با بیان اینکه بازدید از دستگاه‌های الکترونیکی مربوط به انتخابات از سوی هیئت نظارت مرکزی به هفته آینده موکول شد، اظهار داشت: براین اساس این دستگاه‌ها برای ازمایش و بررسی به مجلس آورده خواهند شد.

تجری تصریح کرد: طی این جلسه هیئت اجرایی، هیئت نظارت مرکزی مجلس بر امر انتخابات شوراها، حوزه معاونت سیاسی وزارت کشور، کارشناسان مجلس و متخصصین امور رایانه‌ای این دستگاه‌ها را بررسی خواهند کرد.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه بنده معتقدم با وجود ایرادات این دستگاه‌ها باید تلاش کرد مورد استفاده قرار بگیرد، گفت: تلاش داریم در حد وسع وزارت کشور از سیستم الکترونیکی انتخابات به ویژه در حوزه‌های پرجمعیت استفاده کنیم.

عضو هیئت نظارت مرکزی بر انتخابات شوراها همچنین با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با  شورای نگهبان بیان داشت: در این مورد صحبت‌های غیررسمی انجام شده اما قرار است تا با تشکیل جلساتی با شورای نگهبان از تجربیات آنها در امر انتخابات استفاده کنیم.

کلیدواژه : فرهاد تجری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری