کد خبر:216916
پ

فراکسیون رسانه‌ مجلس بر توضیح خواستن درباره اقدام نامتعارف آخوندی تأکید کرد

فراکسیون رسانه مجلس در حال تنظیم نامه ای به دفتر رئیس مجلس درباره اقدام و الفاظ نامتعارف هفته گذشته وزیر راه و شهرسازی در حیاط دولت در برابر پرسش یک خبرنگار است.

 

خبرگزاری فارس: فراکسیون رسانه‌ مجلس بر توضیح خواستن درباره اقدام نامتعارف آخوندی تأکید کرد

به گزارش افق نیوز، فراکسیون مطبوعات، رسانه‌ها و سایت‌های مجازی مجلس شورای اسلامی در حال تنظیم نامه ای به دفتر علی لاریجانی رئیس مجلس، درباره اقدام و الفاظ هفته گذشته عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در برابر پرسش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان است.

در نامه فراکسیون مطبوعات، رسانه ها و سایت های مجازی به رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم توضیح خواستن از آخوندی بابت واکنش نامتعارف و بحث برانگیزش در قبال سوال این خبرنگار در حیاط دولت تأکید شده است.

بنابر این گزارش، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی هفته پیش در حیاط دولت و در جمع خبرنگاران و جلوی دوربین رسانه ها در واکنش به سوال خانم خبرنگار تصویری باشگاه خبرنگاران جوان، میکروفنش را از دست او گرفت و خطاب به وی گفت: «یک جو عقل تو سرت نیست».

آخوندی پس از واکنش های گسترده رسانه های منتقد دولت، در نامه‌ای به خبرنگاران بدون این که از حرکت خود عذرخواهی کند، عنوان داشت که بسیار صبور است و همواره وظیفه خود دانسته‌ است که پاسخگوی پرسش‌های خبرنگاران باشد.

فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری