کد خبر:223620
پ

دو خارجی جدید در پرسپولیس: جانشینان سروش

پرسپولیسی‌ها با رفتن رفیعی، نیاز به یک هافبک تهاجمی دارند و با جدایی احتمالی طارمی یا احمدزاده، باید جای خالی این دو نفر را هم پر کنند.

سروش رفیعی دو خارجی جدید در پرسپولیس: جانشینان سروش

افق نیوز/محرومیت پرسپولیس از خرید بازیکنان خارجی، تصمیمی دردسرساز برای سرخپوشان بود. آن‌ها نمی‌توانستند قرارداد منشا را ثبت کنند و با بازیکن خارجی جدیدی قرارداد ببندند. با رفع محرومیت سرخپوشان، آن‌ها دوباره وارد بازار نقل و انتقالات خواهند شد. پرسپولیسی‌ها با رفتن رفیعی، نیاز به یک هافبک تهاجمی دارند و با جدایی احتمالی طارمی یا احمدزاده، باید جای خالی این دو نفر را هم پر کنند.

 

با حضور منشا و رادوشوویچ، دو سهمیه خارجی پرسپولیس پر شده و این تیم می‌تواند با یک بازیکن خارجی و یک بازیکن آسیایی قرارداد ببندد. بازیکن آسیایی پرسپولیس احتمالا بشار رسن عراقی خواهد بود که سهمیه زیر ۲۳ سال است و آخرین خارجی، برای پر کردن جای خالی یکی از بازیکنان جدا شده استفاده می‌شود.

 

پرسپولیس فصل پیش با خرید گولچ، پریموف و پلیانسکی عملکرد بسیار ضعیفی در خرید بازیکنان خارجی داشت و شائبه‌های زیادی هم در مورد این سه انتقال مطرح شد. آن‌ها این فصل، می‌خواهند عملکرد جدیدی داشته باشند و با خریدهای خارجی اسم و رسم‌دارتر، از اتهامات فصل پیش تبرئه شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری