کد خبر:225989
پ

محبوس شدن کودک ۳ ساله در مرکز آموزشی در خیابان ولیعصر

آتش‌سوزی یک مرکز آموزشی در خیابان ولیعصر(عج) منجر به محبوس شدن سه شهروند در میان دود و آتش شد.

افق نیوز/ساعت ۱۳:۲۰ روز گذشته آتش‌سوزی در یک مرکز آموزشی در خیابان ولیعصر (عج)، بالاتر از میدان منیریه به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌های یک و ۴۶ به همراه خودرو حامل دستگاه های تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

 

آتش‌سوزی یک مرکز آموزشی در خیابان ولیعصر(عج) منجر به محبوس شدن سه شهروند در میان دود و آتش شد.

ساعت ۱۳:۲۰ روز گذشته آتش‌سوزی در یک مرکز آموزشی در خیابان ولیعصر (عج)، بالاتر از میدان منیریه به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌های یک و ۴۶ به همراه خودرو حامل دستگاه های تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

امیر هاتفی؛ معاون منطقه پنج عملیات آتش‌نشانی که به همراه آتش‌نشانان در محل حادثه حضور داشت، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: سقف شیروانی قسمت سرایداری یک مرکز آموزشی آتش گرفته و شعله‌های آتش در حال سرایت به داخل واحد با وسعت ۲۵۰ مترمربع بود.

وی خاطرنشان کرد: پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد در محل حادثه یک مرد و زن سی و شش و سی و کودکی سه ساله در میان دود و حرارت گرفتار شده‌اند که نیروهای عملیاتی به سرعت ایمن‌سازی لازم را انجام دادند، با به‌کارگیری تجهیزات انفرادی و لوله‌های آبرسانی وارد ساختمان شدند و در همان لحظات اولیه هر سه نفر را به سلامت از ساختمان خارج کرده و مشغول مهار شعله‌های سرکش آتش شدند.

معاون منطقه پنج عملیات افزود: آتش‌نشانان از چندین سمت عملیات مهار آتش‌سوزی را ادامه دادند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن موفق شدند شعله‌های آتش را خاموش کنند.

هاتفی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از شهروندان آسیبی نرسید و نیروهای عملیاتی با تلاش خود از سرایت آتش‌سوزی به ساختمان‌های همجوار جلوگیری کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ کارشناسان سازمان آتش‌نشانی در حال بررسی علت بروز این حادثه هستند.

تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری