کد خبر:226457
پ

امضای تفاهم‌نامه همکاری جامعه‌المصطفی و آستان قدس رضوی

تفاهم نامه همکاری ویژه هفته‌های فرهنگ رضوی، میان جامعه‌المصطفی العالمیه و آستان قدس رضوی، به امضا رسید.

 

خبرگزاری فارس: امضای تفاهم‌نامه همکاری جامعه‌المصطفی و آستان قدس رضوی

به گزارش افق نیوز به نقل از اطلاع‌رسانی جامعهالمصطفی، تفاهم نامه همکاری ویژه هفته‌های فرهنگ رضوی، میان جامعه المصطفی العالمیه و آستان قدس رضوی، به امضا رسید.

توسعه همکاری در سطح بین‌الملل، همکاری مشترک در زمینه برگزاری همایش‌ها، کنگره‌ها و کارگاه‌های علمی و آموزشی و نیز همکاری مشترک در برگزاری هفته‌های فرهنگ رضوی، از اهداف این تفاهم‌نامه است که به امضای حجت‌الاسلام محمدعلی موحدی محصل، مدیر مرکز امور بین‌الملل آستان قدس رضوی و حجت‌الاسلام حکیم الهی، معاون بین‌الملل جامعه‌المصطفی العالمیه رسیده است.

شایان ذکر است، بکارگیری ظرفیت‌های بومی شناسایی شده در خارج کشور، بهره‌گیری از توان و ظرفیت مبلغان بومی، بررسی و شناسایی و پیشنهاد نقاطی برای برگزاری هفته فرهنگ رضوی در خارج کشور و انجام مطالعات لازم برای تعیین کشورها و نقاط برگزاری هفته‌های فرهنگ رضوی، از تعهدات جامعهالمصطفی در این تفاهم نامه است.

همچنین در این تفاهم‌نامه، نیازسنجی و تعیین محتوای هفته‌های فرهنگ رضوی با توجه به ظرفیت هر کشور و منطقه، اعزام هنرمندان، شاعران، سخنرانان و.. برای اجراهای پیش‌بینی شده در هفته‌های فرهنگ رضوی در خارج از کشور و تولید و فراهم کردن اقلام فرهنگی مورد نیاز هفته‌های فرهنگ رضوی، بر عهده آستان قدس رضوی قرار دارد.

گفتنی است؛ نحوه اجرا و همکاری‌های مشترک مرکز امور بین الملل آستان قدس رضوی با جامعه المصطفی العالمیه، تابع شیوه نامه‌هایی خواهد بود که با توافق طرفین تدوین می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری