کد خبر:241225
پ

تمهیدات وزارت راه برای تسهیلات مسکن مهر

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر تأکید کرد اقساط تسهیلات مسکن مهر باید تعدیل و این طرح به‌ سرعت تکمیل و واگذار شود.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر تأکید کرد اقساط تسهیلات مسکن مهر باید تعدیل و این طرح به‌ سرعت تکمیل و واگذار شود.

افق نیوز،‌ احمد اصغری‌مهرآبادی ظهر امروز در بازدید از سایت مسکن مهر دشت ناصر فیروزکوه که با همراهی نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی و شماری از مسؤولان انجام شد، اظهار داشت: مردم بر تکمیل هر چه سریع‌تر واحدهای مسکن مهر و تحویل آن اصرارهای روزانه دارند و باید در این زمینه تدبیری اندیشیده شود تا واحدهایی که در مراحل نهایی قرار دارد، سریع‌تر تحویل شود.

وی تصریح کرد: مشکل بازپرداخت تسهیلات اعطایی نیز وجود دارد و مردم در برخی نقاط توانایی پرداخت ۵۰۰ هزار تومان قسط تسهیلات مسکن مهر را ندارند.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر اضافه کرد: افراد زیرپوشش کمیته امداد و بهزیستی و نهادهای حمایتی نیز مسکن مهرهایی را دریافت کرده‌اند که توانایی بازپرداخت اقساط تسهیلات اعطایی را ندارند و تحت‌فشار هستند.

اصغری‌مهرآبادی اضافه کرد: پروژه‌های مسکن مهر باید به‌سرعت تکمیل و واگذار شود و در عین حال، در حال اصلاح روند بازپرداخت تسهیلات اعطایی مسکن مهر هستیم.وی تصریح کرد: باید تدابیری اندیشیده شود که بازپرداخت ۱۲ ساله تسهیلات مسکن با نگاه بازتری مورد توجه قرار گیرد و بانک‌ها در این زمینه همکاری بیشتری داشته باشند.

احداث راه دسترسی به سایت از جاده اصلی، تهیه گزارش برای روشنایی سایت، تحویل زمین با کاربری بهداشتی به شهرداری، تسویه‌حساب تعاونی‌ها با حضور اعضا و مجمع و نماینده مسکن و شهرسازی و تأمین اعتبارات تصفیه‌خانه فاضلاب مسکن مهر رودهن از وزارت نیرو نیز اهم مصوبات جلسه مسکن مهر مهرآباد رودهن با حضور قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر بود که پیش از سفر وی به فیروزکوه صورت گرفت.

منبع: فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری