جدیدترین اقدام جنجالی گلشیفته فراهانی در پاریس + تصاویر

گلشیفته فراهانی :من از حجاب متنفرم!

گلشیفته فراهانی، در جدیدترین اقدام جنجالی اش به خوانندگی با یک گروه ایرانی روی آورده است. وی با سه پسر ایرانی که گروهی به اسم «کوچ نشین» را تشکیل داده‌اند، همراه شده است.به گزارش جهان، اعضای این گروه از ایران به فرانسه سفر و اولین کنسرت خود را در پاریس برگزار کرده اند.

گلشیفته فراهانی که پس از کشف حجاب و بازی در یک فیلم هالیوودی جنجال زیادی را به راه انداخت و حتی بازگشت خود به ایران را منتفی کرد، در حاشیه کنسرتش در پاریس به بی بی سی گفت که علاوه بر همکاری با گروه کوچ نشین با یه سری دوستان فرانسوی و یه سری دوستان خارجی اینجا یه کارایی کردیم.

وی افزود: کارهای زیادی هست که من دلم می خواهد انجام بدهم ولی من مال خودم نیستم. ما خانواده ام هستم مال مردم و مال ایران هستم! گلشیفته فراهانی که به فرانسه پناهنده شده، در باره پاریس به عنوان محل کنسرتش گفت: اینجا شهر منه؛ زندگیه منه.

گفتنی است، گلشیفته فراهانی چند هفته پیش در مصاحبه ای با مجله مدهای نیمه پورنوی فرانسوی «ووگ» که عکس با کت و شلوار وی نیز در آن مجله درج شده بود، اظهار داشت: من از حجاب متنفرم!۷ نظر یا دیدگاه برای “جدیدترین اقدام جنجالی گلشیفته فراهانی در پاریس + تصاویر”

 1. سمانه نوشته است:

  شما هم نا خواسته فراهانی را معروف کردین توایران این همه خواننده و هنرپیشه هست ما کامل نمیشناسیم نکنه از نظر شما خلافکاران در ارجحیت هستند

 2. mahdi نوشته است:

  حجاب از خود شیفته متنفره

 3. Mohsen نوشته است:

  خانم گِل شیفته! ملت ایران نیز از تو و امثال تو متنفر است

 4. اسد نوشته است:

  گلسشیفته به هدفش رسیده .اوکه نه صورت داشت ونه سیرت باحراج گداشتن ناموسش .حالا سرزبانها افتاده چیزی که مطلوب اوست .متاسفانه فقط پدرش راشرمنده کردوماایرانیها نیز…..

 5. سامی نوشته است:

  گلشیفته چرا فیلم م مثل مادر را فراموش کردی؟

 6. امید نوشته است:

  گلشیفته خانوم این راهش نیست به خدا…

 7. مرغ شیدا نوشته است:

  باشه برو ببینم تاکجا میرسی… وقتی ریخت و قیافت مث مادربزرگا شد بعد نشونمون بده میخای به کجا برسی… اونا هم مث … پرتت میکنن بدبخت
  درضمن هرکسی عرضه حجاب نداره که… خودت باز خوبه حدتو میدونی…
*


آخرین اخبار