افشای ارتباط همسر سارکوزی با وزیر امور خارجه جدید فرانسه + تصویر

یکی از مردانی که با همسر سارکوزی رابطه داشته فابیوس، از رهبران سوسیالیست ها و وزیر امور خارجه کنونی فرانسه است.

رسانه های انگلیسی از روابط «ویژه» وزیر امور خارجه جدید فرانسه با کارلا برونی همسر نیکولا سارکوزی رئیس جمهوری سابق فرانسه پرده برداشتند. به والریا بنیم مورخ سیاسی در کتاب اخیر خود با نام «کارلا و نیکولاس؛داستان واقعی»،نوشته است که در سال ۲۰۰۸ میلادی و با عیان شدن روابط کارلا برونی و نیکولا سارکوزی، چندین گفت و گو با معشوقه های سابق کارلا برونی همچون میک جاگر ستاره راک انگلیسی و اریک کلپتون داشته است.
این مورخ سیاسی در کتاب خود ذکر می کند یکی از مردانی که با همسر سارکوزی رابطه داشته فابیوس، از رهبران سوسیالیست ها و وزیر امور خارجه کنونی فرانسه است.
والریا بنیم در کتاب خود تاکید می کند که بسیاری در فرانسه از این رابطه خبردار بودند اما کسی حاضر به گزارش و رسانه ای کردن آن نشده بود. وی تاکید می کند آنچه مسلم است اینکه کارلا برونی علاقه زیادی به داشتن روابط خصوصی با سیاستمداران داشته است که از جمله آنها می توان به رابطه با لوک فری از وزرای سابق فرانسه اشاره کرد.فری با کارلا برونی در اوایل سال ۲۰۰۰ میلادی رابطه داشت اما روابط خاص کارلا برونی با فابیوس ۶۵ ساله به نقل محافل رسانه ای فرانسه در روزهای اخیر تبدیل شده است.
روابط ویژه همسر سارکوزی با وزیر خارجه فرانسه + عکس
 این مورخ سیاسی در کتاب خود ذکر می کند روابط کارلا برونی با وزیر امور خارجه فعلی اگر چه کوتاه ولی بسیار پرماجرا بوده است. کارلا برونی و فابیوس هیچ یک حاضر به تائید این رابطه نیستند ولی این مورخ سیاسی گفته است چهره های بسیار نزدیک به هر دوی این افراد، شاهد این روابط بوده اند.
 این مورخ سیاسی در ادامه کتاب جدید خود ذکر می کند که کارلا برونی بلافاصله پس از قطع رابطه با فابیوس، رابطه با سارکوزی را آغاز کرده است.

منبع: شفاف


کلیدواژه ها: ،

نظر شما:

*


آخرین اخبار