مخالفت شدید احمدی نژاد با طرح تفکیک جنسیتی

رئيس‌جمهور در نامه‌اي به وزراي علوم و بهداشت ضمن تأكيد بر توقف بازنشستگي اساتيد تا تصويب آئين‌نامه با تشكيل كلاس‌ها و رشته‌هاي تك‌جنسيتي در دانشگاه‌ها مخالفت كرد. به گزارش افق محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور در نامه‌اي به وزراي علوم، تحقيقات و فناوري و بهداشت، درمان و آموزش پزشكي بر ضرورت خودداري از بازنشسته نمودن بي‌رويه اساتيد […]

رئيس‌جمهور در نامه‌اي به وزراي علوم و بهداشت ضمن تأكيد بر توقف بازنشستگي اساتيد تا تصويب آئين‌نامه با تشكيل كلاس‌ها و رشته‌هاي تك‌جنسيتي در دانشگاه‌ها مخالفت كرد.

به گزارش افق محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور در نامه‌اي به وزراي علوم، تحقيقات و فناوري و بهداشت، درمان و آموزش پزشكي بر ضرورت خودداري از بازنشسته نمودن بي‌رويه اساتيد تا بررسي و تصويب آئين‌نامه بازنشستگي اعضاي هيئت علمي در شوراي عالي انقلاب فرهنگي و نيز جلوگيري از اقدامات سطحي و غيرعالمانه در برخي دانشگاه‌ها مبني بر اعمال رشته‌ها و كلاس‌هاي تك‌جنسيتي تأكيد كرد.

متن نامه احمدي‌نژاد كه در سايت دفتر امور رسانه‌هاي رياست جمهوري منتشر شده به شرح زير است:
باسمه ‌تعالي
جناب آقاي دانشجو
وزير محترم علوم، تحقيقات و فناوري
سركار خانم دستجردي
وزير محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشكي

سلام عليكم
1 – شنيده شده است كه اساتيد بي‌رويه بازنشسته مي‌شوند. ضروري است تا بررسي و تصويب آئين‌نامه بازنشستگي اعضاي هيئت علمي در شوراي عالي انقلاب فرهنگي از هر نوع بازنشسته نمودن اعضا خودداري شود.

2 – شنيده شده است كه در برخي دانشگاه‌ها، رشته‌ها و كلاس‌هاي تك‌جنسيتي بدون لحاظ تبعات اعمال مي‌گردد. ضروري است فوري از اين اقدامات سطحي و غيرعالمانه جلوگيري شود.
در هر دو مورد نتيجه را اعلام نمائيد.

کلیدواژه ها: ، ، ،

نظر شما:

*


آخرین اخبار