کد خبر:4965
پ

شبكه هاي ماهواره اي مروج ابتذال و شريك جنايت هاي جنسي هستند.

يكي از عناصر اپوزيسيون مقيم آمريكا كه همكاري طولاني مدت با نشريات زنجيره اي داشته، تصريح كرد شبكه هاي ماهواره اي مروج ابتذال و شريك جنايت هاي جنسي هستند. داريوش سجادي در وبلاگ خود نوشت: ترويج پديده تجاوز گروهي سندي است از توفيق دست اندركاران رسانه هاي ماهواره اي به منظور ايجاد اختلال فرهنگي از […]

يكي از عناصر اپوزيسيون مقيم آمريكا كه همكاري طولاني مدت با نشريات زنجيره اي داشته، تصريح كرد شبكه هاي ماهواره اي مروج ابتذال و شريك جنايت هاي جنسي هستند.
داريوش سجادي در وبلاگ خود نوشت: ترويج پديده تجاوز گروهي سندي است از توفيق دست اندركاران رسانه هاي ماهواره اي به منظور ايجاد اختلال فرهنگي از طريق تغيير ذائقه اخلاقي در داخل كشور. هم وطنان شاغل به خدمت! در ماهواره هاي فارسي زبان در اروپا و آمريكا با اتكاي بر موفقيت شان در ترويج بي اخلاقي در داخل ايران اينك مي توانند بر خود ببالند(!)
وي با اشاره به مصاحبه چندي پيش خود با محسن كديور درباره «رفتار دوگانه خانه- خيابان ملهم از ماهواره » تصريح كرد كه بي پروايي زن در عرضه جاذبه هاي زنانه اش به غير، در كنار نظربازي و چشم ناپاكي مردان را مي توان كج راهه اضمحلال كانون خانواده و افول اخلاق تلقي كرد… نتايج تحقيقات جامعه شناسانه نشان داده در فضايي كه فرهنگ برهنگي و عرياني و استفاده تجاري از جاذبه هاي سكسي زنان حرف اول را در عموم مشاغل مي زند ايضا در فضايي كه مواجه با رشد و گسترش نشريات و فيلم هاي پورنوگرافي هستيم. اثر مخرب اين خرده فرهنگ مبتذل منجر به افزايش بيش از حد طلاق و اضمحلال كانون خانواده در جامعه مي شود. چرا كه مردي كه بيرون از منزل مواجه با بازاري متنوع از زيبارويان عرضه كننده سكس در نامتعارف ترين و بي پرواترين شكل ممكن مي شود نتيجه قهري چنين فضايي تغيير ذائقه از سكس متعارف به سكس نامتعارف خواهد شد كه سردي در مناسبات خانواده اولين و بديهي ترين اثر از مجموعه آثار مخرب چنين زياده خواهي و نامتعارف خواهي خواهد بود.
سجادي با اشاره به حضور آميخته با ابتذال برخي عناصر ضدانقلاب فراري در رسانه هاي ماهواره اي مي نويسد: پوشش و شيوه حضور دو زن مجري گزارش دهنده مراسم ازدواج «پرنس ويليام» در استوديوي تلويزيون فارسي بي بي سي (دقت شود در استوديوي اين رسانه و نه در سالن ازدواج) قرينه اي است از همان حضور نامتعارف تا جايي كه بي بي سي نيز ظاهرا ترجيح داد كمترين زمان را و بسته ترين كادر را اختصاص به مانكن نمايي مجريانش در آن رويداد خبري دهد. اكنون و در حال حاضر نيز براي مجريان رسانه هاي ماهواره اي فارسي زبان خارج از كشور اعم از رسانه هاي خبري يا غيرخبري نشستن مقابل دوربين، قرينه اي از همان ساحل درياي استانبول را پيدا كرده تا ايشان از اين طريق بتوانند اقدام به جبران مافات كنند[؟!] در صفحه فيس بوك جميع اين نسوان اولا بيش از ۸۰درصد اعضا را آقايان تشكيل مي دهند و تقريبا تمام كامنت هاي ايشان مشتمل بر ادبيات «قربان و صدقه رفتن جمال ايشان» و تمجيد و ستايش از شكل و قيافه است!
وي با بيان اينكه «بسيار غيرطبيعي است كه مرز بين جاذبه هاي جنسي و برنامه هاي تخصصي در يك برنامه تلويزيوني رعايت نشود» مي افزايد: حتي برخي برنامه هاي خبري رسانه هاي آمريكايي نظير سي ان ان نيز مانند برنامه صبحگاهي مورنينگ اكسپرس، مثال بارز از سوءاستفاده از زن و جاذبه هاي تنانه وي است. اصرار سي ان ان در قراردادن زني زيبارو و خوش خرام در مقابل دوربين و گرفتن و نشان دادن شات هاي مختلف از نيم تنه يا تمام قد ايشان در فريم ها و زواياي متنوع با جاذبه هاي بصري تنانه آن هم در يك برنامه خبري و جدي يك معنا بيشتر ندارد؛ توهين به شعور مخاطب از طريق عورت انگاري مخاطب! امري كه شكل كمال يافته تر آن در شبكه خبري و مبتذل […] محقق شده تا جايي كه مخبران اين شبكه كه جملگي از پري رويان انتخاب شده اند در فرآيند آغاز تا اختتام ارائه اخبار تدريجا و بي پروا در مقابل دوربين كاملا عريان شده و كشف عورت مي كنند. شبكه اي كه با اتكا بر ذات جلوه فروش و توجه طلب زن در بي پرواترين شكل ممكن شخصيت زن را در يك برنامه خبري جدي تا «حضيض فواحش» تنزل مي دهند.
همكار سابق نشريات زنجيره اي همچنين نوشت: لازمه استفاده از جاذبه تنانه زنان در برنامه هاي تلويزيوني قبل از آنكه حاكي از احمق فرض كردن مخاطب باشد محتاج احمق بودن چنان زناني است.
وي در پايان نوشت: برخي تجاوزهاي دسته جمعي، محصول كنتراستي است كه اصحاب ماهواره از طريق تحريك ذائقه جنسي و ترويج تنوع سكس و زياده خواهي به ايران بكشانند. بر اين نهج مي توان تك تك مجريان شبكه هاي ماهواره اي را به عنوان شريك جرم تجاوزهاي مزبور نام برده و موفقيت شان را تبريك گفت!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری