استارت لیگ جدید با یوزپلنگ ایرانی/ از تاخیر مراسم کاسته شد | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:252716
پ

استارت لیگ جدید با یوزپلنگ ایرانی/ از تاخیر مراسم کاسته شد

در مراسم قرعه‌کشی هجدهمین دوره مسابقات لیگ برترفوتبال ایران از یوپا، پوزپلنگ ایرانی رونمایی شد.

خبرگزاری فارس: استارت لیگ جدید با یوزپلنگ ایرانی/ از تاخیر مراسم کاسته شد

به گزارش افق نیوز، مراسم قرعه‌کشی هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر در سالن همایش رازی برگزار شد.

* ابتدا مهمانان این مراسم و همچنین نمایندگان باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر ساعت ۲۰ در مراسم حاضر شدند تا ابتدا در مهمانی ماه مبارک رمضان کنار هم باشند. بعد از صرف افطار و شام نمایندگان باشگاه‌ها در سالن مستقر شدند تا برنامه رأس ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه آغاز شود اما با کمی تأخیر این برنامه آغاز شد.

* نمایندگان باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر در مراسم حاضر شدند و آماده بودند تا مراسم آغاز شود تا مطلع شوند این فصل با چه تیم‌هایی باید رو در رو بازی کنند و برنامه‌های خود را از قبل آماده کنند.

* ابتدا بهاروند رئیس سازمان لیگ برتر ایران به سخنرانی پرداخت و در خصوص فعالیت‌ لیگ برتر در سال گذشته و برنامه‌های سال آینده صحبت‌‌هایی را در سالن انجام داد.

* بعد از سخنرانی بهاروند با حضور سعید فتاحی رسماً مراسم آغاز شد همچنین در ادامه دو بازیکن سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس هم روی سن آمدند تا در مراسم قرعه‌کشی به سعید فتاحی کمک بکنند. این دو پیشکسوت استقلال و پرسپولیس محسن خلیلی و آرش برهانی بودند که با حضور در روی سن با تشویق حضار روبه‌رو شدند.

* از نکات قابل توجه این مراسم می‌توان به حضور نماد یوپا اشاره کرد که نماد فوتبال ایران است و کلمه یوپا مخفف یوزپلنگ تیزپای ایرانی که با جام قهرمانی لیگ برتر روی سن شد این اتفاق باعث شد برخی مهمانان حاضر در سالن هم تعجب بکنند و همچنین با خنده جالب به تشویق کردن پرداخت.

* مراسم بعد از قرعه‌کشی نزدیک به یک ساعت و  ۳۰ دقیقه به طول انجامید و تیم‌ها حریف‌های خود را شناختند.

* بعد از قرعه‌کشی دربی استقلال و پرسپولیس هفته هشتم قرار است برگزار شود.

* بعد از قرعه‌کشی مهمانان مراسم را ترک کردند و نمایندگان باشگاه‌ها با خبرنگاران در خصوص این مراسم صحبت‌هایی را انجام دادند.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید