کد خبر:252723
پ

نظر کاشف علیرضا جهانبخش در مورد تیم آینده‌اش 

وینگر ایرانی تیم آلکمار در فصلی شگفت انگیز موفق به کسب عنوان آقای گلی لیگ هلند شده تا اکنون گمانه زنی در خصوص آینده او افزایش یابد.

وینگر ایرانی تیم آلکمار در فصلی شگفت انگیز موفق به کسب عنوان آقای گلی لیگ هلند شده تا اکنون گمانه زنی در خصوص آینده او افزایش یابد.
عملکرد علیرضا جهانبخش در آلکمار (18-2017) نظر کاشف علیرضا جهانبخش در مورد آینده‌اش 

افق نیوز/ وینگر ایرانی تیم آلکمار در فصلی شگفت انگیز موفق به کسب عنوان آقای گلی لیگ هلند شده تا اکنون گمانه زنی در خصوص آینده او افزایش یابد.

علیرضا جهانبخش در این فصل شگفت انگیز ظاهر شد و توانست با به ثمر رساندن ۲۱ گل آقای گل لیگ فوتبال هلند شود. جهانبخش ۲۴ ساله در سال ۲۰۱۳ از سوی آلبرس جذب شد و به تیم نایمخن پیوست و در همین تیم بود که به‌عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد. به عبارتی دیگر کارلوس آلبرس چند فصل قبل موفق شد علیرضا جهانبخش را به فوتبال هلند ببرد.

آلبرس درباره جهانبخش می‌گوید: «علیرضا واقعا آماده است که الان به تیم بزرگی برود. تیم‌های برتر هلندی از اینکه او را جذب نکردند اشتباه کردند. اکنون آلکمار می‌تواند از فروش ستاره ایرانی خود سود ببرد، چون روی او سرمایه‌گذاری کرده است. او به خوبی توانسته در تیم آلکمار بدرخشد و در حال‌ حاضر وقت آن رسیده است که در تیم‌های بزرگ اروپا بازی کند. با شناختی که از علیرضا و اراده‌اش دارم مطمئنم که او می‌تواند در تیم‌های بزرگ نیز بدرخشد.»

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تقریبا از ۲ هفته‌ دیگر شروع می‌شود و تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران باید در گروه B، با تیم‌های ‌اسپانیا، مراکش و پرتغال بازی کند.

به نظر می‌رسد ستاره ایرانی بعد از جام جهانی پیشنهادهای خود را بررسی و مقصد بعدی خود را اعلام کند. تاکنون از ناپولی و چند تیم از بوندس لیگا به‌عنوان مشتریان جهانبخش نام برده شده است.

منبع
ایلنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 27 = 28

کلید مقابل را فعال کنید