کد خبر:252775
پ

فاز جدید ماجرای تمدید قرارداد دروازه‌بان استقلال/ عقب نشینی مسئولان باشگاه بخاطر این دو شرط

ماجرای دروازه‌بان استقلال برای ماندن در این تیم وارد فاز جدیدی شده است.

ماجرای دروازه‌بان استقلال برای ماندن در این تیم وارد فاز جدیدی شده است.
سید حسین حسینی فاز جدید ماجرای تمدید قرارداد دروازه‌بان استقلال/ عقب نشینی مسئولان باشگاه بخاطر این دو شرط

افق نیوز/قرار است طی این هفته مسئولان باشگاه استقلال با سیدحسین حسینی، دروازه‌بان جوان تیم خود برای لیگ هجدهم پای میز مذاکره بنشیند و کار حضور او در این تیم را برای فصل آینده با اینکه یک سال دیگر قرارداد دارد نهایی کنند.

در حالی که طی این مدت خبر‌ها حکایت از احتمال ترانفسر شدن این دروازه‌بان به لیگ هلند و بلژیک داشت و حتی گفته شد که تراکتورسازی و سپاهان هم خواهان به خدمت گیری این دروازه‌بان جوان هستند اما مثل اینکه مسائل دیگری  همدر این زمینه بین حسینی و استقلال وجود دارد.

شنیده می‌شود حسینی به باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد پیشنهاد پول زیاد یا گرفتن قول ثابت بودن در ترکیب تیم را داده است که مسئله باعث شده مسئولان باشگاه استقلال کمی نسبت به توقعات این دروازه‌بان عقب نشینی کرده و جواب درستی به او ندهند.

در این زمینه، اما نکته جالب به بحث حسینی و رفتن او به سپاهان بر می‌گشت. جایی که شنیده‌ها از اطرافیان قلعه‌نویی حکایت از این دارد که این مربی اصلا حسینی را نمی‌خواسته و سرمربی جدید سپاهان متوجه می‌شود حسینی می‌خواهد با استفاده از نام او برای خودش بازارگرمی کند، خیلی زود نسبت به جذب پیام نیازمند از پیکان اقدام کرد تا به این طریق وارد بازی حسینی نشود.

با این شرایط باید دید سیدحسین حسینی که جواب قانع کننده‌ای بر اساس درخواست‌های خود از باشگاه استقلال نشنیده، در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.

 

میزان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 1

کلید مقابل را فعال کنید