کد خبر:253009
پ

دوئل رامین و پژمان برای تصاحب یک پست/ نصف مال من نصف مال تو+تصویر

هنوز مشخص نیست در سمت راست خط دفاعی تیم ملی ایران کدام بازیکن به میدان می رود.

دوئل رامین و پژمان برای تصاحب یک پست/ نصف مال من نصف مال تو

هنوز مشخص نیست در سمت راست خط دفاعی تیم ملی ایران کدام بازیکن به میدان می رود.

به گزارش افق نیوز، هنوز هم در محافل ورزشی و حتی غیر ورزشی صحبت ها و اعتراضاتی مبنی بر علت عدم دعوت سید جلال حسینی و وریا غفوری وجود دارد. در بازی دوستانه مقابل ترکیه هم غیبت این دو بازیکن مشخص بود.

با این حال وریا غفوری این روزها تمرینات خود را ادامه می دهد و کورسوی امیدی برای حضور در جام جهانی دارد. این بازیکن فکرش را هم نمی کرد در این فصل فوق العاده ای که پشت سر گذاشت جایی در لیست تیم ملی نداشته باشد.

حالا قرار است به جای او و در پست او، از بین رامین رضاییان و پژمان منتظری یک نفر به میدان برود.

منتظری در اصل یک مدافع میانی است اما سابقه بازی در سمت راست خط دفاعی را دارد و حتی در جام جهانی قبلی هم در این پست به میدان رفت. از طرفی رامین رضاییان نیز بعد از پشت سر گذاشتن فصلی پر فراز و نشیب در اردو حاضر شده است. رضاییان در کارهای هجومی به مراتب بهتر از امور دفاعی است.

هدف گذاری تیم ملی مشخص شده و ما می خواهیم غیر ممکن را ممکن کرده و از گروهی که اسپانیا و پرتغال دارد؛ صعود کنیم. ملی پوشان برای انجام دادن این مهم باید حداقل یک بازی خود را ببرند. در این میان چه تیمی بهتر از مراکش. قطعا آنها نسبت به اسپانیا و پرتغال گزینه بهتری به شمار می روند. بدین ترتیب باید در برابر مرکاش سه امتیاز را به دست بیاوریم. لازمه این کار داشتن ترکیبی نسبتا هجوم است. به همین دلیل احتمال دارد در این مسابقه از رامین رضاییان در سمت راست خط دفاعی استفاده شود.

اما در دو بازی بعدی داستان متفاوت است. ایران باید بیشتر روی امور دفاعی متمرکز باشد و در این شرایط پژمان منتظری برای حضور در زمین اولویت پیدا می کند. او می تواند به خوبی منافذ دفاعی را پوشش دهد اما یارای انجام کارهای هجومی مثل رضاییان را ندارد.

منبع
ایلنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 66 = 69

کلید مقابل را فعال کنید