کد خبر:253046
پ

براستی لقب مهندس شایسته کدام بازیکن پرسپولیس است؟

هواداران پرسپولیس به بازیکن شماره ۷۷ تیم شان لقب مهندس داده اند اما این لقب به راستی شایسته کدام بازیکن است؟

هواداران پرسپولیس به بازیکن شماره ۷۷ تیم شان لقب مهندس داده اند اما این لقب به راستی شایسته کدام بازیکن است؟
محسن مسلمان + فرشاد احمدزاده براستی لقب مهندس شایسته کدام بازیکن پرسپولیس است؟

افق نیوز/ در بین آمارهای مختلف در مورد پرسپولیس در فصل هفدهم، عملکرد محسن مسلمان که بدون حضور در ترکیب اصلی تیم در ۱۰ بازی توانست آقای پاس گل لیگ شود، حسابی به چشم می آید. این آمار سبب شد تا هواداران پرسپولیس به مسلمان لقب «مهندس» با وجه تسمیه معمار گل های تیم محبوب شان را بدهند.

 

با این حال بازیکنان دیگری هم بودند که عملکرد بسیار خوبی در این فصل در پرسپولیس بر جای گذاشتند مثل علیرضا بیرانوند که کمترین گل خورده و بیشترین تعداد کلین شیت را داشت یا علی علیپور که آقای گل لیگ شد؛ همچنین محمد انصاری، سیدجلال حسینی، وحید امیری، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، صادق محرمی و… اما در این بین نام محسن مسلمان بیش از دیگران شنیده شد.

 

آماری که مسلمان در طول فصل از خود برجای گذاشت، فقط در امر ارسال پاس گل البته جالب توجه است. او ۱۲ پاس گل برای همبازی هایش ارسال کرد که ۱۰ پاس در لیگ برتر، یک پاس در لیگ قهرمانان آسیا و یک پاس در جام حذفی بود. اتفاقا وحید امیری بازیکن بی ادعای پرسپولیس نیز دقیقا همین مقدار پاس گل را برای همبازی هایش ارسال کرد.

 

امیری ۱۲ پاس گل داد که ۸ پاس در لیگ برتر، ۳ پاس در لیگ قهرمانان آسیا و یک پاس در جام حذفی بود ولی لقب مهندس به مسلمان رسید و هواداران پرسپولیس هیچ لقبی را برای وحید امیری در نظر نگرفتند.

این بازیکن البته بدون القابی که از روی سکوها خوانده می شود نیز، یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بود و حتی در این فصل بیشتر از محسن مسلمان گل زد ولی با این حال، مسلمان بیشتردر چشم بود؛ نه تنها از امیری بلکه از تک تک بازیکنان پرسپولیس!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 5 = 2

کلید مقابل را فعال کنید