کد خبر:253157
پ

آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی استقلال/ ماموریت جدید شفر برای مدیران باشگاه

استقلال تهران تاکنون بازیکنان نسبتا خوبی را جذب کرده اما برای برنده شدن در بازار نقل و انتقالات هنوز گام اصلی را برنداشته است.

استقلال تهران تاکنون بازیکنان نسبتا خوبی را جذب کرده اما برای برنده شدن در بازار نقل و انتقالات هنوز گام اصلی را برنداشته است.
پرچم استقلال هواداران استقلال آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی استقلال/ ماموریت جدید شفر برای مدیران باشگاه

افق نیوز/ با آغاز فصل نقل و انتقالات، استقلال تهران در کنار تیم هایی مثل سپاهان و تراکتورسازی حضور خوبی در بازار خرید بازیکن داشت و نفرات متعددی را جذب کرد.

 

مرتضی آقاخان وینگر پیکان، فرشاد محمدی مهر مدافع راست پارس جنوبی جم، روح الله باقری مهاجم خونه به خونه و محمد دانشگر مدافع میانی سایپا بازیکنانی هستند که تاکنون به طور رسمی استقلالی شدند.

 

مدیران استقلال همچنین با گزینه هایی مثل تیموری مدافع چپ پارس جنوبی و صیادمنش مهاجم سابق تیم ملی نوجوانان مذاکرات مثبتی داشته و احتمالا این نفرات را هم جذب می کنند.

 

انتقال این بازیکنان به استقلال باعث شده از این تیم به عنوان برنده نقل و انتقالات آن هم در غیاب پرسپولیس محروم یاد شود اما با این حال آبی‎‌ها هنوز نگرانی زیادی بابت تیم فصل بعد دارند.

 

بسیاری از بازیکنانی که تحت نظر شفر یک تیم قدرتمند را تشکیل دادند ممکن است فصل آینده در استقلال نمانند و این امر باعث شده ماموریت بزرگ مدیران این تیم، تمدید قرارداد ستاره ها باشد.

 

امید ابراهیمی، ووریا غفوری، مجید حسینی، سرور جباروف، فرشید اسماعیلی و از همه مهمتر مامه تیام نفراتی هستند که ممکن است فصل بعد در استقلال نباشند و غیبت هر کدام می تواند باعث آسیب به تیم شفر شود چراکه نفرات جذب شده به عنوان جایگزین بازیکنان ذخیره یا مصدوم استقلال (انصاری، قربانی، شجاعیان، پادووانی، حیدری و …) به این تیم ملحق شده اند.

 

شواهد نشان می دهد باید منتظر تمدید قرارداد جباروف، ابراهیمی و غفوری باشیم اما در مورد سایر نفرات قطعیتی وجود ندارد و هر کدام ممکن است فصل بعد پیراهن تیم دیگری را بپوشند و باعث شوند آبی ها برنده نقل و انتقالات لقب نگیرند.

 

نامه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

47 − 46 =

کلید مقابل را فعال کنید