کد خبر:253377
پ

جدایی رونالدو از رئال قطعی است

نشریه مارکا ادعا کرد که رئال مادرید و کریس رونالدو به پایان همکاری شان نزدیک شده اند.

نشریه مارکا ادعا کرد که رئال مادرید و کریس رونالدو به پایان همکاری شان نزدیک شده اند.

به گزارش افق نیوز/ بعد از جلسه روز گذشته فلورنتینو پرز، خوسه آنخل سانچس و ژرژ مندس که برای بررسی شرایط تمدید قرارداد رونالدو صورت گرفت، آینده ستاره پرتغالی در سانتیاگو برنابئو، مبهم تر از همیشه به نظر می رسد.

رونالدو در حال حاضر سالانه ۲۱ میلیون یورو در رئال مادرید حقوق می گیرد که فاصله زیادی با حقوق ۳۷ میلیون یورویی نیمار در پاری سن ژرمن و دستمزد ۵۰ میلیون یورویی مسی در بارسلونا دارد.

سال گذشته و بعد از دوازدهمین قهرمانی رئال در چمپیونزلیگ با پیروزی ۴-۱ مقابل یوونتوس در کاردیف، پرز به رونالدو قول داد که به دلیل نمایش های درخشانش، دستمزدش را افزایش خواهد داد. حتی گفته می شود او رقم پیشنهادی اش را هم اعلام کرد؛ دستمزد سالانه ۳۰ میلیون یورویی.

اما در تابستان گذشته و پس از اینکه رونالدو فصل جدید را چندان خوب شروع نکرد، رئالی ها در پیشنهادشان تجدید نظر کردند و همین باعث شد تا این ستاره پرتغالی به فکر جدایی از این باشگاه در پایان فصل بیفتد.

در ژانویه، رونالدو به روزهای اوجش برگشت و توانست بار دیگر در هر دیدار دروازه  حریفان را باز کند؛ از جمله در دیدارهای حساس لیگ قهرمانان مقابل پاری سن ژرمن و یوونتوس که به صعود رئال به نیمه نهایی چمپیونزلیگ انجامید.

بنابراین رئالی ها در ماه مارس با پیشنهادی ۲۵ میلیون یورویی، تنها ۴ میلیون یورو بیش از دستمزد فعلی، روبروی مدیر برنامه های او نشستند. البته آنها پاداش هایی هم برای شرایط مختلف در نظر گرفتند. این پیشنهاد برای رونالدو بسیار ناراحت کننده بود و تقاضا کرد تا در پایان فصل بار دیگر مذاکرات از سر گرفته شود. او انتظار نداشت که مدیران رئال زیر حرف قبلی شان بزنند، در حالی که شایعاتی هم در مورد به خدمت گرفتن نیمار با دستمزد ۳۷ میلیون یورویی شنیده می شد.

منبع
ورزش 3
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 37 = 45

کلید مقابل را فعال کنید