کد خبر:253426
پ

نگرانی برانکو بابت جدایی ستاره ملی پوش از پرسپولیس

شماره ۱۱ تیم ملی با جدیت خاصی مشغول پیگیری تمرینات خود در روسیه است تا بتواند بیشترین فرصت ممکن را برای بازی در جام جهانی به دست آورد.

وینگر تیم پرسپولیس این روزها تنها به تیم ملی و جام جهانی فکر می کند.
بازی پرسپولیس و الهلال عربستان_وحید امیری نگرانی برانکو بابت جدایی ستاره ملی پوش از پرسپولیس

افق نیوز/تیم ملی فوتبال ایران در کشور روسیه و در کمپ لوکوموتیو مسکو مشغول آماده سازی و تمرین برای جام جهانی است.

 

در بین نفرات دعوت شده از لیگ داخلی، یکی از نزدیک ترین مهره ها به ترکیب، وحید امیری است. وینگر با اخلاق تیم پرسپولیس پس از گذراندن ۲ فصل فوق العاده با این تیم، به حضور خود در تیم ملی استمرار بخشید و کماکان یکی از مردان مورد اعتماد کارلوس کی روش است.

 

نکته مهمی که در خصوص امیری وجود دارد، بحث قراردادش با پرسپولیس است. در روزهایی که پرسپولیس با محرومیت از نقل و انتقالات روبرو شده و چند بازیکن از این تیم جدا شده اند، برانکو ایوانکوویچ اعلام کرده بود که نگران جدایی وحید امیری است و او برایش از اهمیت ویژه ای برخوردار است. امیری اما اگرچه گفته می شود موافقت شفاهی خود را برای ماندن در جمع سرخپوشان اعلام کرده، اما حاضر نشده پای میز مذاکره بنشیند و تا پایان کار ایران در جام جهانی، قصد ندارد تمرکز خود را از تیم ملی به جای دیگری معطوف کند. شماره ۱۱ تیم ملی با جدیت خاصی مشغول پیگیری تمرینات خود در روسیه است تا بتواند بیشترین فرصت ممکن را برای بازی در جام جهانی به دست آورد.

 

ورزش سه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

95 − = 89

کلید مقابل را فعال کنید