سومین تورنمنت مرد مورد علاقه کی روش +تصویر | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:253725
پ

سومین تورنمنت مرد مورد علاقه کی روش +تصویر

البته باید دید او سرانجام در یک بازی مهم ملی به میدان خواهد رفت یا بار دیگر بازی ها را از روی نیمکت دنبال می کند.

محمدرضا خانزاده برای سومین بار همراه با تیم ملی بزرگسالان یک تورنمنت را تجربه خواهد کرد.

به گزارش افق نیوز/ کمتر کسی تصور می کرد کی روش محمدرضا خانزاده را در لیست نهایی تیم ملی قرار دهد اما او این مدافع چند پسته را در بین فهرست ۲۳ نفره قرار داد و حالا او برای سومین بار در یک تورنمنت ملی حضور خواهد داشت.

 

پیش تر در جام جهانی ۲۰۱۴ مصدومیت هاشم بیگ زاده سبب شد تا کی روش خانزاده را به عنوان آخرین بازیکن به جام جهانی ببرد. البته خانزاده فرصت بازی در برزیل را به دست نیاورد اما همین نیمکت نشینی در جام جهانی نیز فرصت بسیار ارزشمندی بود که کی روش نصیب مدافع سابق پرسپولیس کرد.

 

یک سال بعد، بار دیگر بیگ زاده در مقطعی حساس مصدوم شد. این بار او در فاصله چند روز تا جام ملت های آسیا دچار مصدومت شد و کی روش بار دیگر، به خانزاده اعتماد کرد. خانزاده بازهم در یک تورنمنت ملی حضور پیدا کرد تا تجربه بیشتری از این بابت به دست بیاورد.

 

اما این بار بعید به نظر می رسید خانزاده در لیست نهایی تیم ملی باشد چرا که سیدجلال حسینی و وریا غفوری درخشش بسیار خوبی در لیگ هفدهم داشتند ولی کادرفنی تیم ملی ترجیح داد یک مدافع دو پسته را به روسهی ببرد و حالا مدافع مورد علاقه کی روش سومین تورنمنت ملی اش را تجربه خواهد کرد. البته باید دید او سرانجام در یک بازی مهم ملی به میدان خواهد رفت یا بار دیگر بازی ها را از روی نیمکت دنبال می کند.

 

عکس از امیرحسین خیرخواه

 

 

منبع
ورزش3
کلیدواژه : محمدرضا خانزاده
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 5 =

کلید مقابل را فعال کنید