کد خبر:255512
پ

جلسه شفر و دستیارانش با مدیران استقلال و مشخص شدن زمان و مکان اردوی آبی‌پوشان

سرمربی تیم فوتبال استقلال جلسه‌ای را با مدیران باشگاه برگزار کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال جلسه‌ای را با مدیران باشگاه برگزار کرد.

تمرین استقلال جلسه شفر و دستیارانش با مدیران استقلال و مشخص شدن زمان و مکان اردوی آبی‌پوشان

افق نیوز/شب گذشته (شنبه) وینفرد شفر به همراه دستیارانش جلسه‌ای را با رضا افتخاری مدیرعامل و پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال برگزار کرد.

 

در ابتدای جلسه، شفر به مسئولان استقلال گفت که هر چه زودتر پاسپورت او و دستیارانش که ضبط شده است را بگیرند. اکبر عباس ملکی عضو هیئت مدیره استقلال هم در این جلسه حضور داشت، به شفر قول داد که در حال رایزنی با اسپانسر است تا هر چه سریع‌تر مبلغی به حساب اداره مالیات واریز شود و پاسپورت‌ها را بگیرند.

 

بحث بعدی جلسه، در رابطه با اردوی خارج از کشور بود. قرار است اردوی استقلال در کشور ترکیه و یکی از مناطق نزدیک استانبول برگزار شود، شفر هم تاریخ ۱۸ تیر تا ۲۹ تیرماه را داده است، اما با توجه به برگزاری سوپرجام این تاریخ ممکن است تغییر کند. شفر به مدیران باشگاه گفته که مشکلی برای برگزاری سوپرجام ندارد، اما ملی‌پوشان باید استراحت کنند و زمان برای حضور آنها برای شرکت در تمرینات نیست. (گفته می‌شود که قرار است زمان قطعی سوپرجام امروز مشخص شود).

 

موضوع دیگر جلسه، درخواست شفر برای پرداخت به موقع دستمزدش بود که در این راستا، مدیران باشگاه گفتند همانطور که سال گذشته هم مبالغ قرارداد پرداخت شد، این فصل هم شرایط به روال خودش خواهد بود. یکی از دیگر مباحث جلسه، مشخص شدن وضعیت تیام بود. شفر گفته که اگر مالیات تیام را پرداخت کنند، به زودی به ایران می‌آید.

تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 7 = 3

کلید مقابل را فعال کنید