کد خبر:255540
پ

حضور خرید های جدید طلایی پوشان در تمرینات +تصویر

پلاتینی وینگر افریقایی نیز در تمرینات حاضر شده تا نظر نهایی با حضور او در بروجرد از سوی سرمربی پرتغالی به مسئولان ابلاغ شود.

اکبر ایمانی

تمرینات صنعت نفت ابادان در بروجرد دنبال می شود و دو بازیکن جدید در تمرینات این تیم حضور یافته اند.

اکبر ایمانی به احتمال فراوان ضلع سوم مثلث میانی همراه با کرار و عبدالله زاده خواهد بود و این سه در لیگ برتر کنار هم بازی می کنند که عبدالله زاده و ایمانی در فولاد و تیم ملی سابقه حضور موفق کنار هم را داشته اند.اکبر ایمانی هافبک و پلاتینی وینگر افریقایی تیم صنعت نفت ابادان از روز گذشته در اردوی بروجرد حاضر شده اند و زیر نظر سرمربی پرتغالی تمرینات خود را انجام می دهند.

پلاتینی وینگر افریقایی نیز در تمرینات حاضر شده تا نظر نهایی با حضور او در بروجرد از سوی سرمربی پرتغالی به مسئولان ابلاغ شود.

عقیل کعبی، طالب ریکانی، کرار جاسم، شهاب گردان، حسین ساکی، وفا هخامنش، محمد دریس، بهنام برزای و حامد پاکدل از جمله بازیکنان دیگر حاضر در تمرینات هستند.

اکبر ایمانی و پلاتینی بازیکنان جدید نفت هستند تمرینات صنعت نفت ابادان در بروجرد دنبال می شود و اکبر ایمانی و پلاتینی در تمرینات این تیم حضور یافته اند.

اکبر ایمانی و پلاتینی بازیکنان جدید نفت هستند تمرینات صنعت نفت ابادان در بروجرد دنبال می شود و اکبر ایمانی و پلاتینی در تمرینات این تیم حضور یافته اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 1

کلید مقابل را فعال کنید