کد خبر:255553
پ

جهانگیری تغییر در کابینه را تایید کرد

جهانگیری با بیان اینکه تغییر در کابینه مجموعا همیشه مثبت است و من هیچ‌وقت خودم از تغییر در کابینه نگران نیستم، گفت: تغییر در دولت پاسخ به افکار عمومی است و آقای رئیس‌جمهور تغییراتی در دولت انجام خواهد داد.

 اسحاق جهانگیری در گفتگو با روزنامه سازندگی گفت: هیچ‌کس نیست که بگوید کشوری که در شرایط جنگ است، اقتصادش باید اقتصاد آزاد باشد. ما الان فکر می‌کنیم با تدابیری می‌توانیم به سمت کنترل خیلی شدید برویم.

جهانگیری در بخش دیگری از این گفتگو گفت: ما بعد از روی کار آمدن ترامپ برای تامین اسکناس با محدودیت جدی روبه‌رو بودیم. ما اسکناس را از کشور‌های اطرافمان تامین می‌کردیم، بسیار محدود شده بود. خب تقاضا بالا و عرضه اسکناس سخت شده بود. او همچنین گفت: دلار ۴۲۰۰ تومانی تصمیم یک جمع اقتصادی بود که بنده اعلام کردم؛ چون می‌خواستند اراده دولت پشت این تصمیم باشد مبنای قیمت هم عدد آزاد ابتدای سال بود.

جهانگیری درادامه این گفتگو با بیان اینکه تغییر در کابینه مجموعا همیشه مثبت است و من هیچ‌وقت خودم از تغییر در کابینه نگران نیستم، گفت: تغییر در دولت پاسخ به افکار عمومی است و آقای رئیس‌جمهور تغییراتی در دولت انجام خواهد داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

25 + = 32

کلید مقابل را فعال کنید