کد خبر:255637
پ

بمب جذاب استقلالی ها دیپورت شد!

در روزهای اخیر هم مجددا پرونده این نقل و انتقال باز شد و حتی «گرو» نسبت به این موضوع در فضای مجازی واکنش‌های مثبتی داشت تا آبی پوش شدن این مهاجم محتمل تر از قبل گردد.

در حالی که گفته می‌شد الحاجی گرو مهاجم اهل کشور نیجریه یکی از گزینه‌های نقل و انتقالاتی استقلال است، اما در نهایت وینفرد شفر او را تایید نکرد.
الحاجی گرو  بمب جذاب استقلالی ها دیپورت شد!

افق نیوز/در خصوص آبی پوش شدن الحاجی گرو مهاجم ۲۴ ساله و سرشناس اهل کشور نیجریه از فصل گذشته و حتی قبل از حضور تیام در استقلال زمزمه‌هایی به گوش می‌رسید که البته این انتقال هیچگاه صورت نگرفت.

 

در روزهای اخیر هم مجددا پرونده این نقل و انتقال باز شد و حتی «گرو» نسبت به این موضوع در فضای مجازی واکنش‌های مثبتی داشت تا آبی پوش شدن این مهاجم محتمل تر از قبل گردد. حتی وینفرد شفر سرمربی استقلال چندی پیش در مصاحبه ای تایید کرد که گرو دوست دارد به استقلال بیاید اما سرمربی استقلال در نهایت این بازیکن را تایید نکرد تا گرو یکبار دیگر پشت در نقل و انتقالات این باشگاه بماند.

 

شفر در حالی گرو را برای استقلال تایید نکرد که هنوز وضعیت مامه تیام مشخص نیست و حتی در صورت تمدید تیام، شفر به یک مهاجم خارجی دیگر هم نیاز دارد.

 

مهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 2

کلید مقابل را فعال کنید