کد خبر:255658
پ
پیوس:

این دو بازیکن مثل بعضی‌ها پیراهن پرسپولیس را نمی‌فروشند

آنها واقعاً خریدهای فوق‌العاده‌ای هستند که می‌توانند در نیم‌فصل دوم به کمک پرسپولیس بیایند.

فرشاد پیوس

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که علیرضا بیرانوند و وحید امیری در این تیم خواهند ماند.

به گزارش افق نیوز، فرشاد پیوس در مورد احتمال جدایی دو بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس گفت: من معتقدم که بیرانوند و امیری صددرصد در پرسپولیس می‌مانند. آنها اصالتا لُر هستند و در وجودشان معرفت دیده می‌شود. بیرانوند و امیری مثل بعضی‌ها نیستند که به پرسپولیس بیایند و از این تیم به پول و شهرت برسند و در سخت‌ترین شرایط این تیم پیراهن پرسپولیس را بفروشند. من معتقدم که آنها به پرسپولیس تعصب دارند و باید بمانند تا در فصل آینده در شرایط بهتری راهی تیم‌های خارجی شوند. به هر حال پرسپولیس نمی‌تواند در فصل نقل‌وانتقالات بازیکن جذب کند و بیرانوند و امیری باید به این موضوع فکر کنند.

وی با امیدواری از آینده پرسپولیس یاد کرد و اظهار داشت: به نظر من  پرسپولیس تیم بسیار خوبی دارد و اگر همین بازیکنان بمانند حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. امید عالیشاه هم برگشته است که خیلی به کار تیم می‌آید. در ضمن ربیع‌خواه هم می‌تواند چند هفته بعد از شروع لیگ تیم را همراهی کند. بشار رسن نیز بازیکن خوبی است که به درد پرسپولیس می‌خورد، ما از لحاظ بازیکن مشکل خاصی نداریم.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد پیوستن مهدی ترابی به این تیم و احتمال آمدن سروش رفیعی به جمع سرخپوشان خاطر نشان کرد: آنها واقعاً خریدهای فوق‌العاده‌ای هستند که می‌توانند در نیم‌فصل دوم به کمک پرسپولیس بیایند. سروش که قبلاً خودش را در پرسپولیس اثبات کرد و ترابی هم بازیکن بسیار خوبی است که در پرسپولیس بیشتر از این پیشرفت خواهد کرد.

پیوس در مورد چالش‌های اخیر میان برانکو و کی‌روش که حاشیه‌های زیادی را ایجاد کرد، تصریح کرد: من معتقدم که کی‌روش نگذاشت عرق بازیکنان خشک شود و بعد از جام جهانی آن صحبت‌های مبتدیانه و کذایی را  انجام داد. او توپ را به طرف برانکو انداخت و این درست نبود، برانکو یک مربی فهیم و یک پروفسور تمام عیار است و کی‌روش نباید در مورد او این‌گونه صحبت می‌کرد.

منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

41 + = 43

کلید مقابل را فعال کنید