کد خبر:255737
پ

خبرهای خوش از راهروهای باشگاه برای هواداران/ این دو ستاره نیز در پرسپولیس ماندنی شدند

آینده دو ستاره ملی‌پوش پرسپولیس در این تیم تقریبا مشخص است.

آینده دو ستاره ملی‌پوش پرسپولیس در این تیم تقریبا مشخص است.
وحید امیری + علیرضا بیرانوند خبرهای خوش از راهروهای باشگاه برای هواداران/ این دو ستاره نیز در پرسپولیس ماندنی شدند

افق نیوز/بعد از اینکه باشگاه پرسپولیس موفق شد مهدی ترابی را جذب کند بزرگترین نگرانی هواداران این تیم آینده وحید امیری و علیرضا بیرانوند است.

 

از راهروهای باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد مسئولان این باشگاه بسیار امیدوار هستند که وحید امیری سر قولی که به آنها داده بماند و قراردادش را با باشگاه پرسپولیس تمدید کند.

 

همچنین در مورد علیرضا بیرانوند هم این مسئله مطرح است که هیچ پیشنهاد خارجی رسمی برای این بازیکن به باشگاه پرسپولیس نیامده است. البته مدیران و کادرفنی پرسپولیس به هیچ عنوان اجازه جدایی به بیرانوند تا نیم فصل دوم و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی سرخپوشان را نمی‌دهند و اگر هم بنا به جدایی بیرانوند باشد این اتفاق در نیم فصل دوم رخ می‌دهد تا پرسپولیسی‌ها بتوانند به جای بیرانوند یک دروازه‌بان خوب بگیرند.

 

بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی و بازی حساس پرسپولیس با الدحیل قطر دلایلی هستند که مانع جدایی بیرانوند از پرسپولیس تا نیم‌ فصل دوم می‌شوند.

 

در این بین مسئولان باشگاه پرسپولیس امیدوار هستند برای بیرانوند پیشنهادی بیشتر از یک میلیون یورو برسد تا باشگاه پرسپولیس به سود میلیاردی خوبی دست پیدا کند.

 

با این شرایط ماندن امیری و بیرانوند حداقل تا پایان نیم فصل اول فوتبال ایران و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس در این تیم قطعی است.

 

میزان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 4

کلید مقابل را فعال کنید