کد خبر:255823
پ

هیچ ملی‌پوشی برای تمرینات فردی از شفر برنامه نگرفته است

ملی‌پوشان استقلال مشغول استراحت هستند و در حال حاضر قرار شده روزانه به طور انفرادی تمرین کنند تا از شرایط ایده‌آل بدنی خارج نشوند.

ملی‌پوشان استقلال مشغول استراحت هستند و در حال حاضر قرار شده روزانه به طور انفرادی تمرین کنند تا از شرایط ایده‌آل بدنی خارج نشوند.

افق نیوز/ در همین رابطه شایعه شده بود که پژمان منتظری، امید ابراهیمی و سیدمجید حسینی از وینفرد شفر برنامه تمرینی انفرادی گرفته‌اند، اما مسئولان باشگاه قاطعانه این موضوع را تکذیب می‌کنند. صبح دیروز قبل از استارت تمرین بحث بر سر آن بود که هیچ‌کدام از ملی‌پوشان استقلال برنامه‌ای از وینفرد شفر نگرفته‌اند. جالب اینکه یکی از اطرافیان تیم با انتقاد از شایعه فوق به خبرورزشی گفت: وقتی امید ابراهیمی هنوز اعلام نکرده که در استقلال می‌ماند یا نه و مجید حسینی هم در آستانه پیوستن به یک تیم اروپایی است، کدام عقل سلیمی حکم می‌کند که آن‌ها بیایند و از مربی‌ای که دیگر قرار نیست با او کار کنند، برنامه بگیرند؟ مگر می‌شود آن‌ها بازیکنان تیم دیگری شوند، اما از شفر برنامه بگیرند؟ اصلاً چنین اتفاقی مگر ممکن است؟ اگر قرار بود شفر به حسینی و ابراهیمی برنامه تمرینات انفرادی بدهد که آن‌ها دیگر از استقلال جدا نمی‌شدند بلکه می‌ماندند و قراردادشان را خیلی راحت تمدید می‌کردند.
منبع: خبرورزشی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 8 =

کلید مقابل را فعال کنید