کد خبر:255936
پ

شفر را ساده‌لوح فرض کردند!

شاید مدیران استقلال تصور کردند شفر هم مانند بسیاری از مربیان ایرانی است و به همین دلیل از کنار برخی مسائل به راحتی می‌گذرد

شفر

شاید مدیران استقلال تصور کردند شفر هم مانند بسیاری از مربیان ایرانی است و به همین دلیل از کنار برخی مسائل به راحتی می‌گذرد

به گزارش افق نیوز، زمانی که وینفرد شفر در مرخصی به سر می‌برد پندار توفیقی با تعدادی بازیکن که بیشتر آنها کم‌نام و نشان بودند قرارداد امضا کرد. بازیکنانی که کسی نمی‌توانست حدس بزند که در لیست خرید شفر قرار نداشتند. پس از بازگشت شفر به ایران، جذب این بازیکنان برای سرمربی آلمانی استقلال یک شوک بزرگ بود چرا که وی درخواست جذب هیچ کدام از این بازیکنان را نداده بود و همین مسئله باعث شد امید سام‌کن که از سپیدرود به استقلال آمده بود دیپورت شود و در حال حاضر هم صحبت‌های زیادی در خصوص جدایی میثم تیموری و حتی مرتضی آقاخان شنیده می‌شود.

ابهامی که در این میان وجود دارد این است که چرا این بازیکنان بدون هماهنگی شفر جذب شده‌اند. شاید مدیران استقلال تصور کردند شفر هم مانند بسیاری از مربیان ایرانی است و به همین دلیل از کنار برخی مسائل به راحتی می‌گذرد اما این مربی آلمانی به محض بازگشت به ایران، واکنش تندی به جذب این بازیکنان انجام داد.

در حال حاضر پندار توفیقی به عنوان کسی که با این بازیکنان قرارداد امضا کرده باید پاسخگوی این ابهامات باشد ابهاماتی که می‌تواند شائبه‌های زیادی را به دنبال داشته باشد و اگر پاسخ مناسبی از طرف توفیقی داده نشود این شائبه‌ها رنگ و روی واقعیت به خود خواهد گرفت.

منبع: میزان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 2

کلید مقابل را فعال کنید