کد خبر:262069
پ

مقصد بعدی ستاره ای استقلال و پرسپولیس به دنبالش بودند!

او اما طی ۵ هفته اخیر لیگ برتر نتوانست خود را با خواسته‌های سرمربی این تیم وفق دهد و نیمکت نشینی و فرصت‌های کمی که به او می‌رسید باعث شد تا قراردادش را با این تیم فسخ کند و سرنوشتش را در ادامه فصل در تیمی دیگر جستجو کند.

سرنوشت برخلاف رویاپردازی مهاجم جنوبی برای او پیش می‌رود و بازیکنی که دو فصل قبل سرخابی‌ها را در رقابت برای جذب خود می‌دید، فصل را در همین ابتدا با جدایی از سایپا استارت زده است.

رحیم زهیوی که پیش از این حتی توانسته بود نظر کارلوس کی روش را به خود جلب کند، بعد از اظهارنظری جنجالی در روزنامه قطری، جایگاه خود را در تیم ملی از دست داد. او در ادامه به فوتبال ایران بازگشت و در شرایطی که پیش از این استقلال و پرسپولیس را در رقابت برای جذب خود می‌دید، راهی فولاد خوزستان شد تا دومین چالش خود در فوتبال جنوب را بعد از قهرمانی با استقلال خوزستان استارت بزند.

زهیوی که یکی از ستاره‌های تاثیرگذار تیم عبدالله ویسی در استقلال خوزستان برای دستیابی به عنوان قهرمانی محسوب می‌شد، اینبار راهی فولاد خوزستان شده بود تا با ادعای دستیابی به عنوان آقای گلی و قهرمانی دوباره در لیگ کار را استارت بزند.

زهیوی که فصل گذشته با ثبت ۷ گل زده و ۲ پاس گل و یک پنالتی نقش موفقی در ترکیب فولاد از خود به جا گذاشته بود، در انتقالی جالب توجه به جمع شاگردان علی دایی و تیم سایپا اضافه شد. او اما طی ۵ هفته اخیر لیگ برتر نتوانست خود را با خواسته‌های سرمربی این تیم وفق دهد و نیمکت نشینی و فرصت‌های کمی که به او می‌رسید باعث شد تا قراردادش را با این تیم فسخ کند و سرنوشتش را در ادامه فصل در تیمی دیگر جستجو کند.

اکنون باید دید رحیم زهیوی که روزگاری یکی از مهره‌های جذاب نقل و انتقالات محسوب می‌شد و اکنون با انتخاب‌های عجیبش شرایط را برای خود سخت کرده در ادامه چه مسیری را انتخاب خواهد کرد.

گمانه‌زنی‌ها در خصوص او کم نیست؛ شاید پرسپولیس با توجه به محرومیت از نقل و انتقالات و جذابیت‌های خط هجومی‌اش یکی از انتخاب‌های او باشد. با این حال برانکو نشان داده که برای جذب مهره‌هایش وسواس خاصی دارد و این انتقال با سلیقه او جور در نیاید. فولاد نیز یکی از گزینه‌هایی است که می‌تواند یک بازگشت برای او محسوب شود، تیمی که با حضور سروش رفیعی و حسن بیت سعید و دیگر ستاره‌هایش به دنبال دستیابی به نتایج لازم در لیگ هجدهم است و شاید بازگرداندن این بازیکن بتواند آنها را در مسیر و هدفی که در ذهن دارند کمک کند. خصوصا اینکه زهیوی فصل گذشته عملکرد قابل قبولی از خود در جمع شاگردان پورموسوی به جا گذاشته و کاملا با تفکرات سرمربی این تیم آشناست. البته نفت مسجد سلیمان نیز به عنوان یکی از مشتریان او قرار دارد؛ تیمی که با حضور دوباره در لیگ برتر در اتفاقی عجیب تا پایان هفته ششم موفق به گشودن دروازه‌ها نشده و شاید تجربه این بازیکن بتواند آنها را از این طلسم خارج کند.

زهیوی اما با انتخاب‌هایش نشان داده که باید انتظار یک تصمیم عجیب دیگر را هم از او داشت. بازیکنی که همچنان حضور در فوتبال حوزه خلیج فارس را به عنوان یکی از مقصدهای خود دنبال می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 4 =

کلید مقابل را فعال کنید