کد خبر:262142
پ

دستور پیگیری ماجرای بریده شدن گوش کودک کار صادر شد+عکس

معاون امور مناطق و محیط زیست شهرداری منطقه ۳ تهران گفت: دستور پیگیری ماجرای بریده شدن گوش کودک کار را صادر کرده‌ایم و چنانچه اتهام گفته‌شده اثبات شود به شدت با آن برخورد خواهیم کرد و پرونده را به مراجع قضایی ارجاع می‌دهیم.

شب گذشته فیلمی در فضای مجازی در رابطه با بریده شدن گوش یک کودک زباله‌گرد منتشر شد.در این فیلم کودک زباله‌گرد اذعان می‌کند که پیمانکاران شهرداری منطقه ۳، بخشی از گوش او را بریده‌اند.

عدالت امیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، در پی انتشار این فیلم توضیح داد: تاکنون مراجعه‌ای به شهرداری بابت این موضوع نداشته‌ایم و ما هم از طریق شبکه‌های مجازی از این اتفاق باخبر شده‌ایم.

وی ادامه داد: دستور پیگیری ماجرا را صادر کرده‌ایم و باید کودک را شناسایی کنیم و پس از مطلع شدن از جزئیات ماجرا می‌توانیم نسبت به آن اقدام کنیم.

امیرزاده گفت: تلاش کرده‌ایم تا کودک کار را پیدا کنیم اما هنوز موفق نبوده‌ایم و از شهروندان می‌خواهیم اگر از مکان زندگی این کودک خبری دارند به ما اطلاع دهند.

معاون امور مناطق شهرداری منطقه سه افزود: چنانچه اتهام گفته شده اثبات شود به شدت با آن برخورد خواهیم کرد و پرونده را به مراجع قضایی ارجاع می‌دهیم.

وی گفت: اما هنوز این کودک کار شناسایی نشده و تا زمانی که آن را پیدا نکرده‌ایم نمی‌توانیم از جزئیات ماجرا باخبر شویم.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

63 − = 62

کلید مقابل را فعال کنید