کد خبر:262286
پ

ماجراجویی لژیونر جدید فوتبال ایران در لیگ جزیره

ستاره خط میانی ایران که اخیرا با باشگاه ردینگ انگلیس قرارداد بسته در تمرین دوشنبه تیم ملی حضور پیدا کرد.

ستاره خط میانی ایران که اخیرا با باشگاه ردینگ انگلیس قرارداد بسته در تمرین دوشنبه تیم ملی حضور پیدا کرد.

پس از سه سال حضور در فوتبال روسیه و انجام بازی در تیم‌های روستوف، آنژی ماخاچ کالا و آمکار، سعید عزت‌اللهی که جزو تاثیرگذارترین بازیکنان تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ بود، تصمیم گرفت در آخرین روز نقل و انتقالات راهی چمپیونشیپ و باشگاه ردینگ انگلیس شود.

او که پس از پشت سر گذاشتن یک جلسه محرومیت و به دلیل علاقه خاص کارلوس کی‌روش به سبک بازی‌اش، در دو دیدار جام جهانی برابر اسپانیا و پرتغال به طور ثابت به میدان رفت و پُر تلاش ظاهر شده بود، در بازگشت به تمرینات روستوف شرایط خوبی نداشت و خیلی زود از این باشگاه جدا شد.

عزت‌اللهی که با پایان قرارداد قرضی‌اش با آمکار به روستوف بازگشته بود، تصمیم گرفت برای فصل جدید راهی تیم دیگری شود و به همین منظور با باشگاه ردینگ قرارداد بست ولی او اکنون به دلیل فیفادی از انگلیس به ایران بازگشته تا در تمرینات تیم ملی شرکت کند و باید بعد از دو هفته مجددا به تمرین ردینگ بازگردد.

در کنار سایر ملی پوشانی که دوشنبه در تمرین تیم ایران برای آماده سازی جام ملت‌های آسیا حضور داشتند، سعید عزت‌اللهی نیز در این جلسه تمرینی شرکت کرد و به کارهای گروهی و بازی درون تیمی اضافه شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

49 − 41 =

کلید مقابل را فعال کنید