کد خبر:262341
پ

دلار از ۱۴ هزار تومان گذشت/سکه ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

بازار آشفته طلا و ارز که هر لحظه رکوردی تازه به ثبت می رساند، امروز نیز پر تلاطم بود و ثبت قیمت های عجیب و غریب را به نظاره نشست.امروز سکه امامی با رشد ۱۵۰ هزار تومانی از ابتدای معاملات به ۴ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان رسید اما سایر انواع سکه تغییر نداشتند. بدین ترتیب سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۲۰۱ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۶۱۰ هزار تومان را به ثبت رساندند.

  دلار از 14 هزار تومان گذشت/سکه 4 میلیون و 700 هزار تومان

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم بدون تغییر بالای ۳۶۰ هزار تومان ماند.

بازار ارز اما یکپارچه سبزپوش بود. یورو با رشد ۵۶۱ تومانی و ورود به کانال ۱۶ هزار تومانی، ۱۶ هزار و ۳۹۹ تومان قیمت خورد و پوند انگلیس با افزایش ۵۸۷ تومانی از ۱۸ هزار تومان هم گذشت و به ۱۸ هزار و ۱۴۳ تومان رسید. شنیده ها ازبازار غیر رسمی دلار نیز از خرید و فروش این ارز با نرخ بالای ۱۴ هزار تومان حکایت دارد.
در سامان سنا نیز برای خرید نقدی دلار عدد ۷۷۶۴ تومان و برای فروش نقدی این ارز ۹۳۱۶ تومان به ثبت رسیده است. مدیرکل سیاست ها و مقررات ارزی بانک مرکزی هم با اعلام اینکه نیازهای ارزی بازار و عملکرد صرافی ها توسط بانک مرکزی رصد و تامین می شود، گفت که متوسط نرخ از زمان شکل گیری بازار ثانویه تاکنون، یورو ۹ هزار تومان و دلار حدود ۷۶۰۰ تا ۷۷۰۰ تومان بود./ آخرین خبر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 4 = 3

کلید مقابل را فعال کنید