کد خبر:262485
پ

بازیکن تمرینی با قیمتی نجومی؛ تمرین ۷۰۰ میلیونی ستاره آبی پوشان

این بازیکن در حال حاضر فقط با حضور در تمرینات استقلال بدون اینکه کمکی به این تیم در بازی های رسمی نماید مبلغ قرارداد خود را تا نیم فصل دریافت خواهد کرد و نمی تواند به تیمی دیگر بپیوندد.

جابر انصاری

اختصاصی | بازیکن مازاد شفر هزینه ای سرسام آور را با تمرین در جمع آبی پوشان متحمل این تیم خواهد کرد.
ورزش ۱۱ – با ورود مهاجمان خارجی و چند خرید داخلی به جمع یاران وینفرد شفر این مربی آلمانی اعلام کرد که دیگر نیازی به علی قربانی و جابر انصاری در فصل جدید نخواهد داشت و این دو بازیکن هیچ گونه جایگاهی در تفکرات تاکتیکی او نخواهند داشت. علی قربانی در انتقالی ناگهانی به لیگ اسلوواکی پیوست و لژیونر شد اما جابر انصاری کماکان به حضور در استقلال اصرار ورزید.

 

این بازیکن با بیان اینکه او با استقلال قرارداد دارد و نمی خواهد از این تیم جدا شود خواهان تمام مبلغ قرارداد خود شد و یا اینکه در این تیم بماند. جابر انصاری در حال حاضر فقط با حضور در تمرینات استقلال بدون اینکه کمکی به این تیم در بازی های رسمی نماید مبلغ قرارداد خود را تا نیم فصل دریافت خواهد کرد و نمی تواند به تیمی دیگر بپیوندد.

 

جابر انصاری با تمرین در کنار استقلالی ها مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان از قرارداد خود را از باشگاه استقلال تا آغاز نیم فصل دوم دریافت خواهد کرد و در آن زمان می تواند به تیم دیگری بپیوندد. این اتفاق هم یکی دیگر از شاهکارهایی است که فقط در فوتبال ایران می تواند رخ دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 7

کلید مقابل را فعال کنید