کد خبر:262962
پ

هواداران استقلال چشم انتظار رسیدگی به تخلفات احتمالی مدیران سابق

گفته می‌شود مدیران سابق آبی‌های پایتخت تخلفاتی انجام داده‌اند که وجهه این باشگاه را از بین برده‌اند.

هواداران استقلال

 گفته می‌شود مدیران سابق آبی‌های پایتخت تخلفاتی انجام داده‌اند که وجهه این باشگاه را از بین برده‌اند.

ورزش ۱۱ – در حالی که در گذشته مدیران باشگاه استقلال هر کدامشان به نوعی تخلفاتی انجام داده‌اند، حال هواداران این تیم درصدد این هستند تا هر چه زودتر به این تخلفات رسیدگی شود.

استقلال که یکی از باشگاه‌های پرطرفدار پایتخت است، این روزها از هر طرفی با مشکلات عدیده‌ای روبرو است و امید می‌رود که هر چه زودتر این مشکلات برطرف شود. استقلال هواداران پرشوری دارد و اصلا این انتظار را ندارند که هر کس که به این باشگاه می‌آید به نوعی به این تیم ضربه بزند.

از طرفی دیگر هواداران آبی از این ناراحت هستند که پول بلیت‌هایی که باشگاه دریافت می‌کند و با هر قیمتی که از سوی دوستداران این تیم خریداری می‌شود به کجا می‌رود. یا اینکه وزارت ورزش به جای اینکه کمک حال این تیم باشد کسانی را از طرف خود بر سر کار می‌گذارند تا هر گونه که دلشان می‌خواهد باشگاه را اداره می‌کنند. این عوامل باعث می‌شود تا در ذهن هوادار مسائل منفی بوجود بیاید.

یکی دیگر از ناراحتی‌های هواداران خارج شدن ارز از کشور است که یازالده گومز نمونه بارز آن است. این در حالی است که مدیران با اشتباهات خود مبلغی به میلیارد که هنوز قراردادی با او به امضا نرسانده‌اند و حتی در تست پزشکی شرکت نکرده است به او پولی پرداخت می‌کنند که این عوامل موجب می‌شود که این بازیکن پس از گذشت یک سال دوباره به فیفا شکایت کند و خواهان حق و حقوقش شود.

حال در اینجا هواداران آبی‌های پایتخت از رسانه استقلال انتظار دارند که به تخلفات مدیران پیشین این باشگاه رسیدگی کنند تا صحت و سقم آن روشن شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + = 23

کلید مقابل را فعال کنید