کد خبر:263206
پ

تاج: باید فوتبال را با قوانین فیفا اداره کنیم/ پروپیچ که با ۳۰ هزار دلار راضی بود رضایت بدهد در نهایت ۳۶۰ هزار دلار گرفت!

 رئیس فدراسیون فوتبال گفت: چاره‌ای نداریم که فوتبال را با قوانین فیفا اداره کنیم و مجبوریم به سمت حرفه‌ای سازی برویم.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: چاره‌ای نداریم که فوتبال را با قوانین فیفا اداره کنیم و مجبوریم به سمت حرفه‌ای سازی برویم.

به گزارش افق نیوز/مهدی تاج در گفت‌وگو با یک برنامه تلویزیونی در مورد شرایط این روز‌های فدراسیون فوتبال توضیحاتی ارائه داد که گزیده‌ای از آن را در ادامه می‌خوانید:

*در کرج ۲ روز پیش بیش از ۱۰۰۰ بازیکن را به عنوان بهترین‌های ایران را پیدا کرده اند و من معتقدم آینده آسیا مربوط به ما است.

*ما چاره‌ای نداریم که فوتبال را با قوانین فیفا اداره کنیم و مجبوریم به سمت حرفه‌ای سازی برویم.

*قبلا از هر کسی سوال می‌کردید استقلال و پرسپولیس چقدر بدهی دارند هر شخصی یک عددی را می‌گفت، اما امسال از دو باشگاه خواستیم روی سایت خود اطلاعیه بدهند که هر شخصی از این ۲ باشگاه طلب دارد اعلام کند.

*تعدادی شکایت کرده بودند و تعدادی هم در کمیته تعین وضعیت و استیناف پرونده تشکیل دادند که برای اولین بار فهمیدیم روی کاغذ بدهی این ۲ باشگاه چقدر است. اگر هم کسی موضوع طلب خود را اعلام نکرده دیگر مقصر خودش است.

*پرسپولیس ۳۶ مورد بدهی خارجی داشت که عدد بسیار زیادی بود مثل ژوزه و…. ولی با گذشته زمان و رایزنی در نهایت پرونده خارجی‌ها را بستیم.

*خوشبختانه شرایط دو باشگاه حل شد و حداقل در مورد خارجی‌ها فهمیدیم که آنها مشکلی ندارند.

*در حال حاضر ۱۱ باشگاه ما مدارک خود را کامل کرده‌اند و می‌توانند مجوز بگیرند و اگر در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشند مشکلی نخواهند داشت.

*آخرین پرونده هم مربوط به پروپیچ در استقلال بوده که راضی شده بود ۳۰ هزار دلار بگیرد ولی این رقم به او پرداخت نشده و در نهایت ۲ روز پیش باشگاه استقلال ۳۶۰ هزار دلار به او پرداخت کرده است. یعنی بازیکنی که با ۳۰ هزار دلار راضی بود رضایت بدهد نهایتا ۳۶۰ هزار دلار گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 19 = 25

کلید مقابل را فعال کنید