کد خبر:264108
پ

پیشکسوت استقلال: اصلاً شفر را قبول ندارم ؛ زد و بند‌ها باعث شده تا این بازیکنان به استقلال بیایند

افق نیوز/ بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: شفر را در مقام سرمربی قبول ندارم چراکه مدرک سرمربیگری او از من پایین‌تر است.

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: شفر را در مقام سرمربی قبول ندارم چراکه مدرک سرمربیگری او از من پایین‌تر است.

حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال تهران گفت:نمی‌خواهم به باشگاه استقلال بیایم چرا که به دلیل مشکلات خانوادگی زمان کافی برای رسیدگی به این گونه مسائل را ندارم. همچنین باید بگویم به هیچ عنوان وینفرد شفر را قبول ندارم چرا که مدرک مربیگری این فرد از من پایین‌تر است و من هم در سن ۶۰ سالگی تصمیم به آن گرفته ام تا از دنیای فوتبال خداحافظی کرده و بازنشسته شوم و شفر نیز باید به دنبال بازنشستگی خود باشد و از فعالیت در این رشته ورزشی خداحافظی کند.

نیومایر و الحاجی گرو در حد استقلال نیستند

حسن روشن در ادامه گفت:نیومایر و الحاجی گرو بازیکنان در حد و اندازه تیم فوتبال استقلال نیستند و آن‌ها نباید در تیم بزرگ استقلال حضور داشته باشند. زد و بند‌ها باعث شده تا این بازیکنان به تیم آبی پوش پایتخت بیایند.

شفر را قبول ندارم
حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال تهران بیان کرد:شفر باید بداند که به طور حتم باید بازنشسته شود و‌ای کاش همانند فصل گذشته لیگ برتر عمل کرده و موفقیت‌هایی را همراه با تیم استقلال با عمل می‌آورد. من بار‌ها گفته ام که اگر شفر قراردادش با استقلال، بسته شود دیگر عمل کرد خوبی نخواهد داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 7 = 1

کلید مقابل را فعال کنید