کد خبر:264190
پ

گزارشگر جنجالی، دربی را گزارش می کند!

به احتمال فراوان گزارش بازی استقلال و پرسپولیس را به گزارشگر همیشه حاشیه ساز فوتبال ایران خواهند داد.

به احتمال فراوان گزارش بازی استقلال و پرسپولیس را به گزارشگر همیشه حاشیه ساز فوتبال ایران خواهند داد.
ورزش ۱۱ – همیشه گزارش دربی یکی از مهمترین نکاتی بوده که علاقمندان به دو تیم پر طرفدار استقلال و پرسپولیستوجه خاصی به آن داشته اند و از سوی گزارشگران صدا و سیما نیز همیشه یکی از دستاوردهای آن ها به حساب می آید. اما یکی از این گزارشگران که هیچگاه نتوانسته این بازی را گزارش نماید علیرضا علیفر می باشد.

 

این گزارشگر که همیشه به دلیل اظهار نظرها و عقاید خاصش، حاشیه ها و اخبار فراوانی را پیرامون خود داشته است هیچوقت از سوی مدیران صدا و سیما و تصمیم گیرنده های نهایی به عنوان گزارشگر دیدار حساس دربی انتخاب نشده است. البته شاید نظرات و تفسیرهای علیفر در حین گزارش های مانع چنین اتفاقی بوده است.

 

نمی توان منکر آن شد که این گزارشگر فوتبال ایران نیز طرفداران خاص خود را دارد و مطمئنا برخی از انتخاب علیرضا علیفر به عنوان گزارشگر این دیدار بسیار بزرگ و حساس خوشحال خواهند شد. از شنیده ها نیز پیداست که محتمل ترین گزینه در حال حاضر علیرضا علیفر می باشد. حتی خود این گزارشگر نیز بارها گلایه هایی را از صدا و سیما داشته که چرا گزارش این بازی را به او نمی دهند.

 

پس می توان گفت بهترین زمان برای محول کردن این وظیفه به علیرضا علیفر دربی هشتاد و هشت می باشد زیرا که نمی توان تضمین داد که دیگر موقعیتی مناسب برای گرفتن چنین تصمیمی از سوی مدیران صدا و سیما فراهم شود. هرچند نمی توان از نام هایی مانند جواد خیابانی و عادل فردوسی پور نیز گذشت زیرا که با توجه به نحوه گزینش گزارشگران اخیر بازی های استقلال و پرسپولیس، این دو شخص نیز از شانس بالایی برای گزارش این دیدار حساس برخوردارند.

کلیدواژه : علیرضا علیفر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

64 − 55 =

کلید مقابل را فعال کنید