کد خبر:264287
پ

پوشاندن خالکوبی های ستاره تراکتورسازی به روشی عجیب + تصویر

این بازیکن نیز مانند دیگر بازیکنان خارجی که به لیگ برتر وارد شده اند دارای خالکوبی هایی روی دست هایش می باشد که از سوی ناظر بازی روز گذشته بر آن ها ایراد وارد شد.

آنتونی استوکس

آنتونی استوکس

در دیدار تراکتورسازی با پدیده شاهد صحنه ای بودیم که بازهم باعث ایجاد حواشی برای بازیکنان تتو دار در فوتبال ایران شد.
ورزش ۱۱ – در ماه های اخیر و با حضور بازیکنان خارجی و برخی بازیکنان ایران که در اروپا به فوتبال پرداخته اند در لیگ برتر ایران شاهد ایجاد حاشیه هایی از نظر داشتن تتو بر روی بدن این بازیکنان بوده ایم که حتی این اخبار جنبه بین المللی نیز پیدا کرده اند و باعث ایجاد تصویر نه چندان جالبی از فوتبال ایران شده اند.
آنتونی استوکس
آنتونی استوکس

 

در دیدار روز گذشته تراکتورسازی با پدیده بازهم از این دست اتفاقات نا خوشایند رخ داد. آنتونی استوکس یکی از بازیکنان خارجی با کیفیتی است که در طول سال های اخیر و با آغاز این فصل به جمع یاران تراکتورسازی پیوسته است. این بازیکن نیز مانند دیگر بازیکنان خارجی که به لیگ برتر وارد شده اند دارای خالکوبی هایی روی دست هایش می باشد که از سوی ناظر بازی روز گذشته بر آن ها ایراد وارد شد.

زدن چسب بر روی دست آنتونی استوکس
زدن چسب بر روی دست آنتونی استوکس

 

دردیدار تراکتورسازی و پدیده در مشهد ناظر بازی به استوکس تذکر داد تا تتوهای خود را بپوشاند و این بازیکن مجبور شد با زدن چسب بر روی دست هایش به بازی خود ادامه دهد. این اتفاق اصلا بازخورد خوبی در سطح بین المللی برای فوتبال ما و لیگ برترمان ندارد و می تواند نکته ای منفی تلقی گردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 14 =

کلید مقابل را فعال کنید