کد خبر:264300
پ

سقوط پژو پارس از روی پل روگذر اتوبان قم ــ تهران + تصاویر

یک دستگاه خودروی سواری پژوپارس پس از انحراف از مسیر اصلی خود از روی پل روگذر در مسیر قم ــ تهران، واژگون شد و به پایین پل سقوط کرد.

سقوط پژو پارس از روی پل روگذر اتوبان قم ــ تهران + تصاویر

به گزارش افق نیوز/ ساعت ۲۱:۵۰ شب گذشته در پی انحراف مسیر و سقوط یک دستگاه خودروی سواری پرشیا از روی پل روگذر خودرو در مسیر قم ــ تهران، بعد از عوارضی، مقابل تیر روشنایی ۱۷۵ و طی تماس تلفنی شاهدان این حادثه با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بی‌درنگ نیروهای عملیات ایستگاه ۵۰ و گروه نجات ۶ را به محل حادثه اعزام کرد.

اسماعیل اکبری؛ فرمانده آتش‌نشانان ایستگاه ۵۰ درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پژوپارس پس از انحراف از مسیر اصلی خود واژگون شده، به پایین پل روگذر خودرویی سقوط کرده و به حالت اولیه بازگشته بود.

وی افزود: بر اثر این حادثه، هر چهار سرنشین داخل خودرو محبوس شده و قادر به خروج از آن نبودند.

این فرمانده آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: نیروهای عملیات پس از بازدید و بررسی اولیه به دو گروه عملیاتی تقسیم شدند، یک گروه با رعایت نکات ایمنی اقدام به قطع برق و گاز و رفع نشت بنزین خودرو کرده و گروه دیگر نیز با استفاده از تجهیزات مخصوص محبوس‌شدگان را از داخل خودرو خارج کردند.

وی تصریح کرد: محبوس‌شدگان این حادثه (چهار مرد ۲۰ و ۲۱ ساله) به‌علت واژگونی و سقوط خودرو از روی پل دچار آسیب‌دیدگی جدی از نواحی مختلف بدن شده بودند که آتش‌نشانان پس از خارج کردن محبوسان آنها را با همکاری تیم پزشکی حاضر در محل به مراکز درمانی انتقال دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از تحویل مصدومان به عوامل اورژانس، اقدام به ایمن‌سازی محل و پاکسازی بقایای حادثه از مسیر اصلی خودروها کرده و پس از تحویل خودرو به عوامل راهور، عملیات خود را پایان دادند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 11 = 15

کلید مقابل را فعال کنید