کد خبر:264410
پ

امیدوام ما برنده دربی باشیم/ جواب کری بازیکنان پرسپولیس را در زمین می‌دهیم

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: امیدورام سه امتیاز دربی را کسب کنیم، گرچه نباید فراموش کرد تیم پرسپولیس هم خیلی آماده است.

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: امیدورام سه امتیاز دربی را کسب کنیم، گرچه نباید فراموش کرد تیم پرسپولیس هم خیلی آماده است.
تمرین استقلال_محسن کریمی امیدوام ما برنده دربی باشیم/ جواب کری بازیکنان پرسپولیس را در زمین می‌دهیم

افق نیوز/ محسن کریمی، درباره دربی ۸۸ که روز پنجشنبه بین تیم های پرسپولیس و استقلال برگزار می شود، اظهار داشت: متاسفانه پس از دیدار با السد از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار نداشتیم با وجود شکست در دیدار رفت اما در دیدار برگشت عملکردمان بسیار عالی بود اما با این حال متاسفانه نتوانستیم نتیجه دلخواه را بگیریم.

 

او ادامه داد: در بازی قبلی مقابل نساجی هم از لحاظ فوتبالی خیلی خوب بودیم اما باز هم نتیجه ای که مدنظرمان بود را کسب نکردیم. باید بگویم بازی دربی با سایر مسابقات متفاوت است و امیدوارم برنده دربی ما شویم.

 

هافبک استقلال درباره پیش بینی اش از نتیجه دربی ۸۸ گفت: ان شاالله برنده دربی ما باشیم سه امتیاز را بدست بیاوریم.گرچه نباید فراموش کرد تیم پرسپولیس خیلی آماده است هر چند که تیم ما هم از نظر مهره ای و فنی کیفیت بالایی دارد ولی با این وجود شک ندارم قدرت هر دو تیم یکسان خواهد بود.

 

کریمی دررابطه با کری خوانی بازیکنان پرسپولیس برای تیم استقلال پیش از شهرآورد ۸۸ بیان کرد: ما علاقه ای به کری خواندن نداریم، جواب کری های تیم حریف را در داخل زمین می دهیم. بازی دربی ربطی به جایگاه تیم ها در جدول ندارد.

 

او درباره بازگشتش به میادین گفت: متاسفانه به دلیل آسیب دیدگی خیلی عقب افتادم ولی تلاشم را می کنم تا خیلی زود به میادین باز گردم. در ۲۲ روز تعطیلی لیگ کم کم سعی می کنم به تیم اضافه شوم. شرایط تیم ما خیلی خوب است اگر چه برخی بازیکنان تازه به تیم ما آمده اند اما رفته رفته و با گذشت زمان بهتر خواهند شد. من و داریوش شجاعیان هر زمان که به تیم برگردیم سعی می کنیم برای استقلال مفید واقع شویم.

 

باشگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 89 = 91

کلید مقابل را فعال کنید