کد خبر:264471
پ

خبری داغ ! کی‌روش با درخواست استقلالی‌ها موافقت کرد

همواره با باشگاه‌ها در چارچوب مقررات تعامل داشته‌ایم. پرسپولیس هم ‏اکنون نماینده ایران در آسیاست و زمان مناسبی برای برگزاری دیدار معوقه این تیم تعیین می‌کنیم.

با اعلام رئیس مسابقات سازمان لیگ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران موافقت خود را با حضور با تاخیر بازیکنان استقلال در اردو اعلام کرد.

برانکو ایوانکوویچ و وینفرد شفر بعد از حضور در نشست خبری درباره ‏دربی پایتخت باسعید فتاحی رئیس مسابقات سازمان لیگ نشست‌های جداگانه‌ای درباره دیدار‌های معوقه تیم‌های استقلال و ‏پرسپولیس برگزار کردند. ‏با توجه به حضور پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برانکو و فتاحی درباره برگزاری مسابقه معوقه پرسپولیس در جام حذفی صحبت کردند. ‏شفر هم در جلسه‌ای با فتاحی درباره دو بازی معوقه استقلال با نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر و جام حذفی صحبت کرد. ‏فتاحی درباره این جلسات گفت:

همواره با باشگاه‌ها در چارچوب مقررات تعامل داشته‌ایم. پرسپولیس هم ‏اکنون نماینده ایران در آسیاست و زمان مناسبی برای برگزاری دیدار معوقه این تیم تعیین می‌کنیم. ضمن اینکه با پیگیری‌های ‏انجام شده در نهایت کارلوس کی‌روش موافقت کرد که ملی پوشان استقلال دو روز دیرتر به اردوی تیم ملی ملحق شوند. ‏

کلیدواژه : سعید فتاحی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

90 − 84 =

کلید مقابل را فعال کنید