کد خبر:264565
پ

موضوعی که گرشاسبی در مورد برانکو فاش کرد ؛ کاری که پروفسور به عشق هواداران انجام داد

مدیرعامل پرسپولیسی ها پس از پایان دربی هشتاد و هشتم در مقابل خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آنها پاسخ داد.

حمید رضا گرشاسبی - حمید گرشاسبی - حمیدرضا گرشاسبی - علی اکبر طاهری - باشگاه پرسپولیس

مدیرعامل پرسپولیسی ها پس از پایان دربی هشتاد و هشتم در مقابل خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آنها پاسخ داد.

حمیدرضا گرشاسبی درباره بازی دو تیم استقلال و پرسپولیس گفت:

همیشه دربی ها از یک حساسیت خاص برخوردار است و بچه ها هم همه با تمام توان نمایش خودشان را داشتند. تیم مقابل هم با تمام وجود آمده بود و چیزی برای از دست دادن نداشت. بیشتر تمرکز ما روی بازی با السد است و بچه ها یکشنبه ان شاالله به قطر می روند تا سه شنبه نتیجه خوبی کسب کنند.

حمیدرضا گرشاسبی ادامه داد:

بازی دلچسب نبود و بچه ها موقعیتی را باید خوب استفاده می کردند، نکردند و تیم مقابل چیزی برای از دست دادن نداشت و با تمام وجود به زمین مسابقه آمده بود. روی هم رفته بچه های ما چون بازی حساسی دارند یک مقدار با احتیاط بازی کردند.

حمیدرضا گرشاسبی در پاسخ به سوالی که درباره کیفیت فنی پایین دیدار امروز پرسیده شد گفت:

این سوال فنی را باید آقای برانکو پاسخ بدهند. باتوجه به آنکه هر کدام از شما خودتان کارشناس فوتبال هستید و شرایطپرسپولیس را می دانید مشخص است که چرا از لحاظ فنی این بازی خوب نبوده البته این بهانه نیست و واقعیتی است که همه می دانند؛ یکی از بازیکنان ما آسیب ببیند بازیکنان ما ۱۱ نفر هم نمی شوند. حالا به جز آن دیدار آسیایی هم هست، پرسپولیس تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست و تا اینجا هم بچه ها با چنگ و دندان بالا آمدند و بیشترین انرژی و توان برای آن بازی است.

او درباره آسیب دیدگی ماهینی نیز گفت:

ماهینی کمی آسیب دیده بود اما با کارهایی که پزشکان روی پایش انجام داده اند اعلام آمادگی برای بازی امروز کردند اما هنوز درصد آسیب دیدگی او را اعلام نکرده اند.

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیسی ها درباره مسائل مالی در باشگاه گفت:

کمرمان شکسته شده است. باید از آقای برانکو تشکر ویژه داشته باشم چون ۵ ماهی است که هنوز ریالی دریافت نکرد و همچنان به عشق پرسپولیس به همکاری ادامه می دهد. اگرچه ایشان می توانند همین حالا پرسپولیس را ترک کنند و درخواست مطالبات به همراه جریمه کنند. امیدواریم که فکری شود؛ آقای سلطانی فر اکنون ۳ ماه است که پیگیر این موضوع هستند  تا این مساله حل شود ان شاالله که بانک مرکزی فکری به حال این تیم پرهوادار کنند. این مشکل باید حل شود چون ما در حساس ترین بازی آسیا حضور داریم و تیم را باید به قطر ببریم و اگر قرار باشد که ارز آزاد بخریم فشار به باشگاه می آید. این مشکلاتی است که آرزو می کنم خدا لطفی کند و افراد جدیدی که در بانک مرکزی قرار گرفتند به تیم کمک کنند چون خرید ارز آزاد ممنوع است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

82 − 81 =

کلید مقابل را فعال کنید