کد خبر:264833
پ

خبر خوش برای پرسپولیس ؛ السد در آستانه فروش مهمترین ستاره اش !

افق نیوز/ اگر چه که شاید بسیار بعید به نظر برسد السدی ها این مهره ی ارزشمند خود را برای بازی با پرسپولیس از دست بدهند ، اما خبرهایی نیز شنیده می شود که ممکن است با توجه به بالا بودن پیشنهاد تیم های عربستانی این انتقال در آینده نزدیک هم صورت بگیرد.

رسانه های الجزایری این روزها خبر از احتمال فروش بغداد بونجاح به تیم های عربستانی داده اند. اگر چه که شاید بسیار بعید به نظر برسد السدی ها این مهره ی ارزشمند خود را برای بازی با پرسپولیس از دست بدهند ، اما خبرهایی نیز شنیده می شود که ممکن است با توجه به بالا بودن پیشنهاد تیم های عربستانی این انتقال در آینده نزدیک هم صورت بگیرد.

باشگاه السد قطر برای فروش بغداد بونجاح مهاجم کلیدی خود به تیم‌های عربستانی ۱۲ میلیون یورو می‌خواهد.

بغداد بونجاح از بهترین بازیکنان السد قطر در دو سه فصل اخیر بوده است. این مهاجم الجزایری عملکرد درخشانی در السد داشته است به ویژه در لیگ قهرمانان آسیا که راه گل زدن را خیلی خوب بلد است.

بونجاح هم برابر استقلال و هم برابر پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا آمار درخشانی داشته است و همین باعث شده تا هواداران فوتبال در ایران به خوبی این بازیکن را بشناسند.

روزنامه DZ sports الجزایر از تلاش دو باشگاه عربستانی الشباب و الاتحاد برای جذب بونجاح سخن به میان آورد.

به نوشته این روزنامه الجزایری باشگاه السد برای فروختن مهاجم خود به تیم های عربستانی رقم ۱۲ میلیون یورو می خواهد و باید دید که آیا این دو باشگاه متمول عربستانی حاضر هستند که چنین رقمی را پرداخت کنند یا نه.

بونجاح در هر دو دیدار رفت و برگشت برابر استقلال موفق به گلزنی شد و بیشترین سهم را در حذف نماینده ایران داشت. او برابر پرسپولیس در نیمه نهایی هم شانس نخست گلزنی است.

منبع: اختصاصی

منبع
پارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 1

کلید مقابل را فعال کنید